gittigidiyor

kamasonic smartbox 1512 yazılım çökmesi ve kurtarma işlemi

aozaslan

Aktif Üye
iyi geceler arkadaşlar .1512 hd cihazıma 10 gün önce DQCAM yükledim.b ir sorun olmadan çalışıyord u.2-3 gündür girmiyordu m.şimdi hodbird de şifreli kanalları açmıyor.bi tiş tarihi sorguladığ ımda ise ''network or sever problem,pl ase check neteork'' şeklinde bir yazı çıkıyor sorunu nasıl çözebiliri m.acil yardımları nızı bekliyorum .teşekkürler

hurzati

Aktif Üye
iyi geceler arkadaşlar .1512 hd cihazıma 10 gün önce DQCAM yükledim.b ir sorun olmadan çalışıyord u.2-3 gündür girmiyordu m.şimdi hodbird de şifreli kanalları açmıyor.bi tiş tarihi sorguladığ ımda ise ''network or sever problem,pl ase check neteork'' şeklinde bir yazı çıkıyor sorunu nasıl çözebiliri m.acil yardımları nızı bekliyorum .teşekkürler

dqcam hala devam ediyor mu bu cihazlarda usta.

hakanklcc

Aktif Üye
Kamosonic KS-HD1512 cihaz var. Gece tv izledim kapattım sabah açtığımda tv ekranında sinyal yok yazıyor ve kumanda sinyalini sağlayan adaptör de sadece kırmızı ışık yanıyor problem neyden kaynaklı olabilir ? Teşekkürler

unal45

Aktif Üye
Kamosonic KS-HD1512 cihaz var. Gece tv izledim kapattım sabah açtığımda tv ekranında sinyal yok yazıyor ve kumanda sinyalini sağlayan adaptör de sadece kırmızı ışık yanıyor problem neyden kaynaklı olabilir ? Teşekkürler
çanaktan gelen anten kablosuna bak.sinyal gelmiyor olabilir..

selim37

Aktif Üye
denıldıgı şekil indirdim rar ile cıkardım rom.bin flaşa atdım sonra usb uyduya atdım cıhaza takdım elektırık takdıgımda sadece kırmızı ışık yanıyo göz de

hurzati

Aktif Üye
denıldıgı şekil indirdim rar ile cıkardım rom.bin flaşa atdım sonra usb uyduya atdım cıhaza takdım elektırık takdıgımda sadece kırmızı ışık yanıyo göz de

kurtarma yazılımını usb ile yukleyemediyseniz,
yazılımı rs232 kablo ile yuklemeye çalışın.
sanırım özel loaderi forumda vardı.
araştırın bu forumda.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.