gittigidiyor

kamasonic1512 şifreli kanalı kayıt etmiyor.

yildirim1954

Aktif Üye
kamasonic1512uydu cihazının zamanlama saatini şifreli kanalı kayıt etmesi için ayarlıyorum.cihaz açılıyor ve GEÇERSİZ KAYIT yazıyor ve kayıt yapmıyor.server kullanıyorum.cihaz üzerinde en son yazılım var.elle direkt kayıt tuşuna basarsam kayıt yapıyor.PVRayarlarında denemediğim kalmadı. jameson2018 uydu cihazı kayıt ediyor.yardımcı olursanız sevinirim.

yildirim1954

Aktif Üye
kamasoic1512 uydu cihazı şifreli kanalı kayıt etmiyor.

kamasonik 1512 uydu cihazı şifreli kanalı geçersiz kayıt yazıp kayıt etmiyor.29.3.2015 günü yeni konu açmıştım fakat bu konu ile hiç kimse görüş belitmiyor.yazılımda değiştirdim.yine kayıt yapmıyor.next 18500 hd plus ile jameson 2018 cihazını denedim.kayıt yapıyor.bu konu hakkında arkadaşlardan yardım bekliyorum.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Cevap: kamasoic1512 uydu cihazı şifreli kanalı kayıt etmiyor.

önceki açmış olduğunuz konuyu firmaya ilettim konu sunplus işlemci firmasına aktarıldı cosec bekleniyor size açmış olduğunuz konu üzerinden bilgi verilecektir
saygılarımla kolay gelsin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.