gittigidiyor

Kamosonic DQCAM server kampanyası Ks-HD1512 SmartBox FULL hd uydu alıcı kampanyası

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
kamosonic 1512 dQcam ürün kampanyası sona ermiştir

talep doğrultusunda ürüne cccam eklenerek satış yapılabilmektedir...
iletişim 536 873 5037
muhatabınız kahraman

ÜYELERİMİZE ÖZEL UYDU KAMPANYASI KAMOSONİC MİNİ FULL HD SMARTBOX İPTV KS-HD1512 UYDU ALICI
Kamosonic Ks-HD1512 SmartBox DQCAM server FULL hd uydu alıcı kampanyası
2013 yılında bu ürünü sizlere cccam kampanyası ile sunmuştuk bu sene bu ürünü yoğun talep üzerine DQCAM kampanyası ile veriyoruz.

cihaz 200 tl olup 1 yıllık DQCAM ve 200 e yakın yasal yerli ayrı özel,+18 ve diğer ip tv kanallar
ujvzw.gif
hediye verilmektedir

kampanya sadece satcafesi üyelerine özeldir, piyasada serversiz 249 ve 235 tl ye satılan bu ürün
sadece sizlere özel 1 yıllık server ip tv dahil sadece 200tl

şok kampanya serversiz 180 tl
ujvzw.gif
HDMI Kablo
Hediye

ürün ile birlikte isteyene 39 tl değerindeki wifi sadece 20 tl
UYDU_Insert_ISMAIL%20(2)-500x500.jpg

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
KS-HD1512.jpg

IMG_1694-500x500.JPG

ürün satışı kredi kartı ile kamisyonsuz 9 ay taxit imkanı ile gönderilebilir
http://satcafesi.net/forum/showthread.php?t=45240
ayrıntılı bilgi için 536 873 50 37
kahraman

akıllı telefonun içindeki video müzikleri tv ye yansıtma
http://satcafesi.net/forum/showthread.php?t=45131

ve diğer tüm özellikler
http://satcafesi.net/forum/forumdisplay.php?f=1693
DQCAM nedir ?
DQCAM cccam ile aynı sistem olup eksiği olmayan bi şifreleme sistemidir şifre çözme sistemi daha atak daha hızlı olduğu için cccama göre daha hızlı kanal geçişi sağlar ve kesinlikle donma sözkonusu olmayan bir sistemdir DQCAM 16 haneli rakamdan oluşur ve cihaza yüklediğinizde size bitiş tarihini söyler cihazınıza gömülü kalır bir yıl sonra yeniden DQCAM şifresi alarak ürününüze yükleyebilirsiniz...DQCAM HOTBIRD VE ASTRA uydusunda %85 kanal çözer ve birçok hizmet sunar diğer uydu sistemlerindede oldukça etkilidir DQCAM ücreti serbest piyasada tarafımızdan 50 tl karşılığında satılmaktadır cccam server 100 lerce liraya satılırken bu şifre cihaz alan üyelerimize hediyedir
kampanyanın özelliği budur.
16 haneli DQCAM şifresi Örnek:1234567891234567

erez

Aktif Üye
atlanta diamond cihazım var bu cihazda server satın alıp kullanabilirmiyim ayrıca server da hangi uydlar bulunmaktadır???

clindoeil

Aktif Üye
hocam bu cihaza settings olarak hangisi ekleniyor E1 mi E2 mi? yoksa kendisinden mi kanal listesi var?
Internet sayfalarında buna benzer bir fiyat ile satılmaktadır... bizim ayrıcalığımızın pozisyonu nerde bu konuda? aydınlatırsanız sevinirim

ayrıca cihaz ile birlikte gelen 1 yıllık server hangi paketler içeriyor ve iptv hangi kanaları içeriyor?
saygılar

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
hocam buna benzer fiyat derken neyi kastediyorsunuz açıkca yazın bu fiyat hiçbiyerde yok
ayrıcalık ne diye soru soruyorsunuz arkasından server hangi paketi açıyor diyorsunuz
siz önce ürünü iyice bi inceleyin,yukarıda dreambox mu varki e1,e2 sorusu soruyorsunuz ürün full hd uydu alıcısı sunplus işlemcili linux değil açan kanallarıda burada yazamam cihazı aldığında büyük bi süprizle karşılaşırsın
saygılarımla kolay gelsin...

neco1972

Aktif Üye
Usta ben bunu alırsam kaç günde bana teslim olur benim adressi size yazmıştım almanyadan

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
en geç 4 gün içinde adresinize teslim edilir... türkiye içi 1 günde teslim ediyorlar almanya 3 günde ama ben 4 diyim genede

neco1972

Aktif Üye
Usta ben mi yanlış anlıyorum bu ciğazın uzaktan kumandası varmı yoksa sadece cepnenmi tek oluyor

neco1972

Aktif Üye
Bana paypal adressi yollarmısız usta komple almak istiyorum

hedef2010

Aktif Üye
Bu uydu için kampanya devam ediyor mu? uydu HDMI kablo ve wifi ve 1 yıllık server, 220 tl doğru mudur? almak istersek nasıl bir prosüdür uygulayacağım. Kolay gelsin. Hürmetler. (Taksitle almayı düşünüyorum) Bir şeyi unuttum, bu uyduda free share özelliği mevcut mu?

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
hotbirtte 100 lerce kanal var şu açıyor bu açıyor diyeme ama şundan emin olun ccamda ne varsa bundada var
ayrıca ip tv de sınır yok

bekomehmet81

Vip Üye
hotbırd haricinde baska uydularıda acıyrmu acaba....

bende şuan satcafesi server ile hotbird-astra 19-sirus-astra 23.5 - thor - şuan açık nasip olursa bu hafta yada haftaya şu sistemi yapacagım

8/1 dayzek çift çanak 4w Amos - 1w Thor- Sirus - Eurobird 9A Eutelsat 16A-

7e dt- 13e hotbird-astra 19- astara 23.5

satcafesi Cccam ile denemedigim sadece 4w amos uydusu var diger uydular denendi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
ben çalışanını daha görmedim next in dün 18000 hd cx ip tv yükledim cihaz kitlendi
fişi çekip takıyorum ıptv yazıyo ekranda başka bişey yok kurtarma yazılımı ile kurtardım...

asterix

Aktif Üye
slm ------

üstad su konuyu biraz daha acarmisin ,1, simdi ben DQCAM alsam servere ihtiyacim olmayacakmi demek istiyorsun, 2,bu DQCAM uydu alicisina nasil ve nereye yüklenecek,
3, test alabilirmiyim.
4, test olmuyorsa bir aylik deneme amacli ala bilirmiyim.aylik ve senelik fiati nedir.
bu konulari yanitlar saniz memnun olurum,

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
DQCAM bir server sistemidir cccam serverin gelişmiş halidir ve şuan için sadece kamosonik1512 destekler
yıllık fiyatı 50 tl dir

bkrmstf

Aktif Üye
İkinci makinayı aldım kahraman kardeşime çok teşekkür ederim alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim :)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.