gittigidiyor

kamosonıc ks HD1512 uydu alıcısı ftp güncelleme yazılımı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
paylaşım için teşekkürler, çok geçkaldılar buyazılımı verseler neolacak bisonraki yazılım çıkacağı şüpeli arkasında durmuyorlar

hurzati

Aktif Üye
duyuruu.gif
bizim cihazın yanmasını beklemişler bu yazılımı çıkarmak için.

draculu45

Elektronik Teknisyeni
Uyar bende vardı yumatu ip smart box taplin vedoxs çevirdim kamasonic 1512 aynı

aozaslan

Aktif Üye
duyuruu.gif
bizim cihazın yanmasını beklemişler bu yazılımı çıkarmak için.

aynen geçen ay cihaz bozuldu garantisi bittiği için servise göndersem kargo ücreti artı tamir masrafı bir sürü ücret deyip sadece internetten kullanmak için bir tane adroid box aldım.kamosonic 1512 den önce olan kullanmadığım kaon 9944 cihazıda tv ye taktım

Osman41

Aktif Üye
Bu cihaz için biss ve tandberg key otomatik güncelleme yazılımı olmaz mı tıpkı power vu key otomatik çözme gibi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.