gittigidiyor

Kanal yükleme Yardım

byoktay

Aktif Üye
arkadaşlar merhaba benim elimde mersat mini ful hd s3.0.11 yazılımlı mersat uydu alıcı var bunda bazı kanallar yok
mesela tv8, trthd1 trthd vs bunları ekleyemedim
Nasıl eklerim
güncel listemi yedekledim bunu içine nasıl atabilirim yada başka bir çözümü var mı ?

Birde Şu sorun var cihazın ne zaman elektrikten fişini çeksem ve tekrar taksam kanalların bazılarında sinyal yok uyarısı almaktayım çanak kablosunu oynadığımda yada tekrar fişi çıkartıp taktığımda sinyaller geliyor bunu her defasında yapıyor bunun sebebi nedendir ?

Son düzenleme:

ERK@L

Aktif Üye
aşağıdaki bölümden güncel kanal listesi mevcuttur.kanalları tek tek yüklemek istiyorsan kanal arama bölümünden manuel arama(tp ekle) seçin kanal frekansını girip arama yapabilirsiniz.bir diğeri seçenek şebeke (network) araması manuel olarak frekansı girip arama tipi şebeke(network) seçerseniz türksattaki tüm yeni kanaları otomatik tarar.11844 v 2222 ota arama frekansı
MERSAT Minibox FULL HD MİNİ Güncel Kanal Listesi:2013 - Sat Cafe uydu forumları Türkiye'nin En Güncel Uydu Forumu

byoktay

Aktif Üye
Hocam birde 2 sorumun cvp da verirseniz çok memnun olacağım bu konuda baya bir sıkıntı yaşamaktayım

ERK@L

Aktif Üye
başka marka cihazlardada bu sorun vardı yazılım ile sorunu ile düzetilmişti.bu sorun sizin cihazdaki s3.0.11yazılımında olmaması gerekir cihazınızı fabrika ayarlarına çevirip tekrar deneyiniz..

byoktay

Aktif Üye
hocam şöyle yapım, ilk önce cihazı fabrika ayarlarına aldım ama cihaz yazılımı yine s3.0.11 fabrika ayarlarına alınca yazılım da eski yazılıma dönmedi !!! yazılımı tekrar yükledim ama düzelmedi başka bir yolla mı yapmam gerekiyor acaba yada hata mı yapıyorum ?

Son düzenleme:

ERK@L

Aktif Üye
Fabrika ayarlarına aldığınızda cihaz yazılım versiyonunu değiştiremezseniz,sadece farklı versiyon yazılım yüklerseniz değiştirebilirsiniz.fabrika ayarları cihazınızı sadece setting,kanal listesi vs. Sıfırlar.müsayit olduğumda size cihaza uygun bir yazılım bakalım..

byoktay

Aktif Üye
Hocam yardımcı olursanız Beni büyük bir sıkıntıdan kurtaracaksınız çünki bu şekilde cihazı kullanamıyorum cihaz değiştirmek durumunda kalacaktım
Yardımlarınızı beklemekteyim şimdiden teşekkürler

byoktay

Aktif Üye
hocam verdiğiniz yazılı mı denedim ama mağlesef yükleme yapmadı s3.0.10 yazılı mı kabul ediyor s3.0.8 yazılımını kabul etmiyor !!!

byoktay

Aktif Üye
hocam bir kaç kez denedim fabrika ayarları s3.0.11 yükleme ama yine arada sinyal yok uyarısı :!!!

byoktay

Aktif Üye
elimde baş bir cihaz yok malesef olan arkadaşlar yazarlarsa... yada orjinal kendi yazılımına dönmek mi gerekir acaba !!! elinde orjinal yazılımı olan varsa ekleye bilir mi?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
cihazın kanal problemini başka biyerde daha okudum sanki birçok mersat cihazda bu sorun var gibi biçok kişi şikayetci aldığınız yerle bi görüşün derim...

byoktay

Aktif Üye
hocam bu cihaz sanırım yumatu yazılımını destekliyor yumatu yazılımından uygun olanı denesek olurumu sizce ?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
hocam bu cihazların yazılımı birbirine benziyor örnek herz 55000 hr 77000 benjamin korax biçoğu aynı yazılımı kullanıyor cihazlar flaşh korumalı yanlış yazılımı kabul etmiyor bu nedenle cihazınıza benzer yazılım deneyebilirsiniz...

sorumluluk herzaman yükleyen kişiye aittir unutmayınız

saygılarımla kolay gelsin...

byoktay

Aktif Üye
yani bizim cihaz umutsuz vaka cihazlardan sayılır !!!!

byoktay

Aktif Üye
hocam bu cihazların yazılımı birbirine benziyor örnek herz 55000 hr 77000 benjamin korax biçoğu aynı yazılımı kullanıyor cihazlar flaşh korumalı yanlış yazılımı kabul etmiyor bu nedenle cihazınıza benzer yazılım deneyebilirsiniz...

sorumluluk herzaman yükleyen kişiye aittir unutmayınız

saygılarımla kolay gelsin...

Hocam uyumlu yazılımları tek tek deneyeceğim sizden ricam yazılımın linkini göndermeniz. şimdiden teşekkürler

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

byoktay

Aktif Üye

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.