gittigidiyor

Kaon ycl 9944 hd güncel yazılmı:

ERK@L

Aktif Üye
kaon ycl 9944 hd güncel yazılmı
logosuz yazılımdır...

Ekli dosyalar

• KAON YCL-9944 LOGOSUZ.rar
    3 MB · Görüntüleme: 58

aozaslan

Aktif Üye
iyi geceler arkadaşlar.bu cihazdan kullanan yokmu ağ üzerinden güncelleme istediğimde
protokol:HTTP veya FTP
URL Türü: Numara veya String
URL : www.alitech.com veya yukarıdaki numarayı ayarlarsam 192.168.009.038 çıkıyor
Kullanıcı adı:anonymous
Parola :********
Başla: diyorum.hangisi ni denersem bağlantı başarısız diyor.buna göre bir arkadaş yazarsa sevinirim.birde TRTHD biss key bu cihaza göre verebilirmisiniz.maçlarda açmıyor.
teşekkürler

aozaslan

Aktif Üye
dün türkiye satıcısına telefon edip söyledim.kendisi yeni yazılımının olduğunu söyledi.gönderdi.usb ile akşam yükledim.ağ ayarlarını olduğu bölüm değişmiş.wifi eklentisi çıkmış. ccam menüsü değişmiş.akşam daha denedim.daha önceki yazılımın açmadığı birçok kanalı açıyor.birde youtube eklentisi yapılmış.buraya girdiğimde ağ bağlantısı hatası veriyor.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.