gittigidiyor

Korax Ip Plus Hd V3

KaraKan

Aktif Üye
bu amk koydumun cihazi niye yüklemiyor güncel yazilim mevcüt diyor ama bir sey olmuyor ne internet üzere nede usb den böyle adi cihaz görmedim hayatimda serefsizlik bunlarin yaptigi ...

cem26

Aktif Üye
Güncel yazılımı 21B.2285 online yüklendi bende, fakat cihazın verdiği +TV bölümü son bir ay bir gün liste yükleniyor iki ,üç gün tık yok bazende yükleniyor diyor ama hiç bir işlem yapmıyor bunun bir çözümü yokmu acaba?

KaraKan

Aktif Üye
Güncel yazılımı 21B.2285 online yüklendi bende, fakat cihazın verdiği +TV bölümü son bir ay bir gün liste yükleniyor iki ,üç gün tık yok bazende yükleniyor diyor ama hiç bir işlem yapmıyor bunun bir çözümü yokmu acaba?

cem kardes nasil yapdin ya bir kac saatdir yapmaya calisiyorum bir türlü olmuyor amk mali anlamadim gitti yav

cem26

Aktif Üye
online güncellemeden bu sabah denedim oldu bazen bir kac kez peş peşe denemekte fayda var bazende biraz uzun sürüyor yüklenmesi. sendede +TV bölümündeki problem varmı ?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
+tv problemli arkadaşlar aldığım duyuma göre illegal veriyorlarmış ve dt ciler bu ara baskın yaptığı için yayını kapatıyorlarmış
banada 1 yıl kesintisiz hediye diye verdiler bisürü müşterim madur oldu wave

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.