gittigidiyor

korax ipplus V3 dönüşüm yazılımı spider super box

memoli1478

Yönetici
Administrator
neden bekletiyorum işte kumandayı halletmek istiyorum

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
1. mesajı okumadan resimlere bakmadan cvp veren kişiler lütfen 1. mesajı açın okuyun resimlere bakın uyum sağlayan kumanda resmi var özellikler yazıyor

sozcan39

Aktif Üye
neden bekletiyorum işte kumandayı halletmek istiyorum

Sayın memoli1478 Bey,
İyi günler dilerim.
Korax IpPLus Maxx V3 için USB ile yüklenebilen dönüşüm yazılımını sabırsızlıkla bekliyorum.
Çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim. Saygılarımla.

Caner54

Aktif Üye
Dönüşüm yazılımına ne gerek var ki bence şuanda cihaz çok iyi durumda iptv stabil çalışıyor.. Server desteği zaten her zaman devam ediyor

cerazem

Aktif Üye
Kardeşim sen ister o yazılımı kullan ister bunu usta sana zorla yükle demiyor ya adam yeni yazılım yapar laf söylersiniz yapmaz laf söylersiniz nedir bu ya

memoli1478

Yönetici
Administrator
kumanda olmazsa şayet firma ile görüşme sağlandı diğer cihazlarda var olan iptv bölümleri
ve özelliklerini v3 cihaza entegre etmeleri için talepte bulunulmuştur sağolsunlar
bunu yapacaklarını ilettiler bu işlemleri firma sağladığı an bilinki sınırsız iptv ve sınırsız server
olacaktır iyi kullanımlar arkadaşlar

Caner54

Aktif Üye
Kardeşim sen ister o yazılımı kullan ister bunu usta sana zorla yükle demiyor ya adam yeni yazılım yapar laf söylersiniz yapmaz laf söylersiniz nedir bu ya

Ben kumanda değişmesin diye söyledim tabiki memoli usta verdiğin destek için teşekkür ederim

sozcan39

Aktif Üye
kumanda olmazsa şayet firma ile görüşme sağlandı diğer cihazlarda var olan iptv bölümleri
ve özelliklerini v3 cihaza entegre etmeleri için talepte bulunulmuştur sağolsunlar
bunu yapacaklarını ilettiler bu işlemleri firma sağladığı an bilinki sınırsız iptv ve sınırsız server

Sayın memoli1478 Bey,
Kumanda problem değil. Piyasada çeşitli cihazlara göre farklı kumandalar var. Fiyatları da 5 TL ile 25 TL arasında değişiyor. Kumanda uymuyorsa akıllı kumandalar var. Bu kumandalar cihazla eşleştirilebiliyor. Bir zamanlar kullandığım uydu alıcıyı akıllı kumanda ile kullanmıştım.
İlk mesajdaki resimlerde kumanda ile ilgili resim var. Kumanda cihaza uygun ki resmi konmuş. Cihazın orijinal kumandasının kenarları ince olduğu için eli kesiyor gibi bir his yaratıyor. Bu kumandanın kenarları daha geniş olduğundan kullanımının daha rahat olacağını düşünüyorum.
Dönüşüm yazılımı USB ile yüklenebilir halde yayınlandığında bu kumandayı sipariş verip alacağım.
Çalışmaların ve yapmış olduğun paylaşımların için çok teşekkür ederim.

Caner54

Aktif Üye

sayın memoli ustam
orjinal yazılıma entegre etmleri çok iyi olmuş size de yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim...

mehmet ali

Aktif Üye
korax ipplus dönüşüm spider super box tamamen özel bir yazılımdır
2 yıl iptv 3 yıl server süresi vermektedir gerekli tuner ve kumanda kodları yapılmaktadır
dünyada ilk ve sadece bu forumda bu çalışmalar yapılmaktadır birkaç görüntü vereyim
içiniz açılsın

yazılım
http://dosya.co/nhbaho2rcyhl/ipplus_v3_to_spider_super_box_rs232_mod.rar.html
önemli not : yazılımda orginal kumanda çalışmıyor geriye kalan herşey oktur
tarafımdan yapılmış özel bir yazılımdır yazılım rs232 ile atılacaktır usb mod ve remote control çalışması devam etmektedir

iyi günler ustam hangi loader ile atacagız bu yazılımı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.