gittigidiyor

Korax Mini İpbox HD rs 232 kablosuyla yazılım yükleme talimatı ve programı /

ERK@L

Aktif Üye
Korax Mini İpbox HD rs 232 kablosuyla yazılım yükleme talimatı ve programı

alıntıdır:
Aşağıdaki resimdeki gibi kablomuzu hazırlıyoruz.anlatım next mini üzerinden verilmiştir yükleme loaderdan dosya türünü .abs yerine .bin dosyanını seçiyoruz.

baglantiuclar.jpg

uydu alınız herhangi bir nedenden dolayı çalışmayıp
Alıcı gözdeki yeşil ışık sürekli yanarsa
Bu şekilde yazılım yükleyerek uydu alıcınızı tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

10ndf6q.jpg

5u39xd.jpg

34fkubc.jpg

m754p5.jpg

b7i3cl.jpg

j5iioj.jpg

1c27n.jpg

jk7keo.jpg

15webyu.jpg

Not :
Uydu alıcınız hangi yazılım sürümü yüklüyken çalışmaz duruma geldiyse
o sürümü yüklemeye çalışın üst versiyon yüklemeye çalışırsanız hata mesajı alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• YAZILIM EDITORU _M3606.rar
    261.7 KB · Görüntüleme: 204
  • KEY_EDITORU.zip
    282.4 KB · Görüntüleme: 101

burre

Aktif Üye
Slm usta rs232 kablosunu nerden satin alabilirim ? heralde bu kablonun USBlisi varmis, ses jack kablosu kac mm olmasi lazim 2,5mm mi 3,5mm ? Benim cihazin ismi korax mini hd ip box, yardimci olursan sevinirim usta

hsyn969

Aktif Üye
Arkadaşlar bana rs232 kablo şeması lazım korax ipbox hd için. Bir ucu 3,5 mm jack olacak diger ucu usb olacak yardım edecek arkadşlara şimdiden teşekkür ederim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
buradaki bilgiler hatalıdır az bekle sana program ve bilgileri ekliyim

Abbass444456

Aktif Üye
Usta benim kprax vipbox gold cihazım çöktü rs232 kablasuyla yazılım atamıyorum. Yardımcı olur yönlendirirseniz sevinirim [email protected]

Selam arkadaşlar Mail adresime yaza bilirsin ustam nasıl yapacagımı rs232 koblosu. Var ben yapamadım yazılım atmayı:(

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Usta benim kprax vipbox gold cihazım çöktü rs232 kablasuyla yazılım atamıyorum. Yardımcı olur yönlendirirseniz sevinirim [email protected]

Selam arkadaşlar Mail adresime yaza bilirsin ustam nasıl yapacagımı rs232 koblosu. Var ben yapamadım yazılım atmayı:(

kablo malesef yok daha önce sanırım telefon görüşmemiz oldu önce yeni cihaz sordunuz ardından rs232 kablo istediniz cihazı bana gönderin istediğin uyumlu yazılımı yükler gönderirim
tamirci olmayanlara kablo temini yapmıyoruz

hurzati

Aktif Üye
rs 232 kablo bağlantı seması forumda vardı sanırım.

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.