gittigidiyor

korax v3 yeni V21B2232 yazılım çıkmış

nfr65

Aktif Üye
arkadaşlar v3 e yeni 10.01.2018 tarihli yazılım çıkmış , internet güncellemeden yükleyebilirsiniz , ben yükledim fakat hiç bir yenilik göremedim yazılım hakında hiç bir açıklama bulamadım, bilgisi olan bizlerle paylaşsın,,,,,,,,,Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Son düzenleme:

MYPaT

Vip Üye
arkadaşlar v3 e yeni 10.01.2018 tarihli yazılım çıkmış , internet güncellemeden yükleyebilirsiniz , ben yükledim fakat hiç bir yenilik göremedim yazılım hakında hiç bir açıklama bulamadım, bilgisi olan bizlerle paylaşsın,,,,,,,,,Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

IPTV de bazı filmlerdefilm bitmeden bitmiş gibi oluyordu artık olmuyor.
IPTV kategori geçişleri ve kanal geçişlerinde takılma olabiliyordu artık olmuyor.

yasargullu

Aktif Üye
son yazılımda yada hangi yazılımda x stream code giriş bölümü varmı acaba? free yada ücretli x stream code ye gerekli biligileri girip izlemek için saygılar.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.