gittigidiyor

korax v3

azuka

Aktif Üye
arkdaslar kesinliklekorax v3 almayin yazilim destegi yok cihazda paraniza yazik olur csat bile acamiyor cihaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Cevap: korax v3 almayin yazilim destegi yok

sen bunu söylüyosun ajan mısın yoksa şu sitede şuan ençok v3 yazılımı veriliyor ben bıktım artık yazılım vermeyin diyeceğim :)))

dragon22

Aktif Üye

arkdaslar kesinliklekorax v3 almayin yazilim destegi yok cihazda paraniza yazik olur csat bile acamiyor cihaz
korax almayalım tamamda csatı açan hangi cihazı tavsiye edersin AZUKA...önericeğin bir cihaz vardır sanırım...

azuka

Aktif Üye

botech piko 208

azuka

Aktif Üye

aldim ben v3 bin pismanim yazilim yok cihazin redline bile dinmali olsa csat aciyor bu cihaz hic acmiyor arkdaslar paraniz bosa gitmesin

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

csat diye tutturmuş gidiyosunuz cihaz iptv üzerine oynuyor biçok firmaların veremediği yayını veriyor iptv üzerinden csat ayrı bi olay bu cihazı alan iptv için alıyor
eminim csat içinde bi çalışma yaparlar

orion

Elektronik Teknisyeni

Korax V3 csat ları acıyor dönüşüm yazılımı ile full ok..

azuka

Aktif Üye

at da donusum yazilimi v3 bizde atalim nerdeymis o yazilim ben goremiyim

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

at da donusum yazilimi v3 bizde atalim nerdeymis o yazilim ben goremiyim

Sn Azuka bilgisizliğiniz ve araştırmadan emek harcamadan bir şey elede edebileceginizi sandıgınız için,olmayınca kötülemeye karalamaya çalışıyorsunuz.
Siz hiç forumda cihazınız ile ilgili bölüme girip konuları okudunuzmu.Ne yazmıslar ne yapmışlar araştırdınızmı.Forumda gerek cihazın kendi yazılımcıları,gerekse hobi yada amatörce ugrasan arkadşalar bi sürü yazılım paylaşıyorlar.Ama siz okumak ve öğrenmek yerine,biri hazır önüme bi dosya koysa,bende ugrasmadan kendiliğinden bir şeyler olsa şifreli kanalları izlesem derdindesiniz.Forumda bir çok kişi emek harcayarak takip ederk,okuyarak forum sayesinde bir çok şey sahibi oluyor ve zevkine göre kanallar izliyor.Heleki sizin cihazınız ile açmayan knal yok gibi.Sizin yazdıklarınıza gülüyorlar.
Lütfen cihazınız ile ilgili bölümü iyi okuyun ve csatı açan yazılımı yükleyin cihazınıza.Demeyinki hani nerede..Arastırın göreceksiniz.!!!

MYPaT

Vip Üye

Sn Azuka bilgisizliğiniz ve araştırmadan emek harcamadan bir şey elede edebileceginizi sandıgınız için,olmayınca kötülemeye karalamaya çalışıyorsunuz.
Siz hiç forumda cihazınız ile ilgili bölüme girip konuları okudunuzmu.Ne yazmıslar ne yapmışlar araştırdınızmı.Forumda gerek cihazın kendi yazılımcıları,gerekse hobi yada amatörce ugrasan arkadşalar bi sürü yazılım paylaşıyorlar.Ama siz okumak ve öğrenmek yerine,biri hazır önüme bi dosya koysa,bende ugrasmadan kendiliğinden bir şeyler olsa şifreli kanalları izlesem derdindesiniz.Forumda bir çok kişi emek harcayarak takip ederk,okuyarak forum sayesinde bir çok şey sahibi oluyor ve zevkine göre kanallar izliyor.Heleki sizin cihazınız ile açmayan knal yok gibi.Sizin yazdıklarınıza gülüyorlar.
Lütfen cihazınız ile ilgili bölümü iyi okuyun ve csatı açan yazılımı yükleyin cihazınıza.Demeyinki hani nerede..Arastırın göreceksiniz.!!!
Şahsen kale almıyorum 13 yaşında knight oynayan çocuklar gibi maşallah :)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.