gittigidiyor

korax vipbox ve vipbox gold kurtarma işlemi

supermax

Aktif Üye
yazılımın ismini rom olarak değiştir usbye kopyala usbyi cihaza tak
cihazın fişini takarken aynı anda 4 defa kumandadan ok tuşuna bas yükleme başlar bittimi
normal açılır

rasne969

Aktif Üye
üstat elimde vipbox gold sat kanallarini favorit yaparken takildi..uzun zaman (2 saat) gelmeyince fisi cektim taktim..boot logoda kaldi ileri gitmiyor...1 haftadir böyle...
rs 232 kablo dediler aldim..bu arada yurtdisindayim...yani service götürme sansim yok...alet daha 2 aylik yeni...
nasil kurtaririz bunu...lütfen yardim..

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba 1. mesajdaki uygulamayı yapın cihaz düzelir
ok tuşu ile açılmassa kırmızı açma kapama tuşu ile deneyin

rasne969

Aktif Üye
merhaba 1. mesajdaki uygulamayı yapın cihaz düzelir
ok tuşu ile açılmassa kırmızı açma kapama tuşu ile deneyin

@digimy üstat o olayi cok denedim...olmuyor....fise takinca bir süre sonra gözde 4 cizgi beliriyor...sonra sag üst köseye yesil nokta ....bootlogo dan ileri gitmiyor...
bunun loaderi gitti heralde....flasch sifirlandi birsey oldu...
yokmu bir caresi...2 haftadir bu durumda...daha 2 aylik alet...servis bize yolla diyor....tr ye gitmesi gelmesi iyi tahminle bir ayi bulur...yollama parasi da cabasi...servis yollama parasini garantiye ragmen karsilamayiz diyor..yardimci olabileceklere simdiden minnettarim..

krol

Aktif Üye
@digimy üstat o olayi cok denedim...olmuyor....fise takinca bir süre sonra gözde 4 cizgi beliriyor...sonra sag üst köseye yesil nokta ....bootlogo dan ileri gitmiyor...
bunun loaderi gitti heralde....flasch sifirlandi birsey oldu...
yokmu bir caresi...2 haftadir bu durumda...daha 2 aylik alet...servis bize yolla diyor....tr ye gitmesi gelmesi iyi tahminle bir ayi bulur...yollama parasi da cabasi...servis yollama parasini garantiye ragmen karsilamayiz diyor..yardimci olabileceklere simdiden minnettarim..

@rasne969 yazılım yüklerken elektrikten kesilmemesi durumunda mavi ekrana düştüğünü henüz görmemiştim fav yaparken bu şekilde olması beni şaşırttı. Bilgisayardan onu sizin yapmanız biraz uzun iş ayrıca rs232 kablosunun cihaza takılacak olan kısmı içinde soket almanız gerekiyor bunların hepsi tamam mıdır ? Eğer tamam ise teamviewer dan size yardımcı olalım.Çin şu an tatilde, önümüzdeki haftaya iş başı yapıyorlar mevcut loader yazılımında eksiklik söz konusu o yüzden hafta başı haberleşelim özelden bana mail adresinizi yazar mısınız ? iyi günler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.