gittigidiyor

Korax X-Mini HD güncel softcam

ERK@L

Aktif Üye
Korax X-Mini HD güncel softcam

29-04-2013 tarihli güncellenmiştir

Rai (13°)
Kingston(Hustler) (19.2°)
TNT Sat(19.2*)
Bulsat(39*)
Tv Globa(13*)
Austriasat19.2*)
ORF(19.2*)
Biss(trt 1,2,3-ntv,TRT HD ve ntv spor-tv8-CNN türk-A haber-idman tv-lider tv-Itv-aztv-georgian-imedi -rustavi 2

Ekli dosyalar

• KORAX X MİNİ.rar
    4.1 KB · Görüntüleme: 233
Son düzenleme:

djmuka

Aktif Üye
acil yardım lütfen

korax x mini cihazını aldım ama bu yazılımı usb uzerinden cihaza attım hellasat bulsat paketini açmıyor...

elimde taplin 19100 fta var bu cihazda hellasat bulsat paketi açıyor...
korx x mini hd cihazını satın alırken irdeto2 nin aktif oldugu söylenmişti...
bu arada biss keyler aktif ve sirius paketide aktif cihazda emular açık...
bulsat paketinin keylerini elle girdim ama yine açmadı ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim...

ERK@L

Aktif Üye
korax x mini cihazını aldım ama bu yazılımı usb uzerinden cihaza attım hellasat bulsat paketini açmıyor...

Elimde taplin 19100 fta var bu cihazda hellasat bulsat paketi açıyor...
Korx x mini hd cihazını satın alırken irdeto2 nin aktif oldugu söylenmişti...
Bu arada biss keyler aktif ve sirius paketide aktif cihazda emular açık...
Bulsat paketinin keylerini elle girdim ama yine açmadı ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim...
softcam güncellenmiştir.softcamı tekrar indirip yükleyin paketler açılacaktır...

djmuka

Aktif Üye
yazılım

bulsat paketi emusu güncellenecek mi...

djmuka

Aktif Üye
bilgilendirirseniz sevinirim

Korax x mini hd cihazina erkol beyin guncelledigi yazilimi atmistim ve sorun hallolmustu... Yazilim hellasat bulsat paketinide kapsamaktaydi ve acmaktaydi... Lakin simdi yine kapandi elimde taplin 19100 fta cihazida var yaklasik 1 senedir sorunsuz bulsat paketini acmakta key satirindaki ayni keyleri korax cihaza yuklememe ragmen acmiyor acaba nerde sorun var yardimci olursaniz sevinirim saygideger ustalarim...

djmuka

Aktif Üye
acil yardim

Yazilimi yukledim ama hellasat bulsat paketini acmamakta ayni zamanda onceki yazilimda turksattaki biss keyli kanallar acikken bu yazilimda keyler kapali elle girdim tek tek acti acaba yazilimdami sorun var sirius paketi bu yazilimda aktif...

ERK@L

Aktif Üye
Yazilimi yukledim ama hellasat bulsat paketini acmamakta ayni zamanda onceki yazilimda turksattaki biss keyli kanallar acikken bu yazilimda keyler kapali elle girdim tek tek acti acaba yazilimdami sorun var sirius paketi bu yazilimda aktif...
sorun yok k€ylerde bugün tarihli 1.mesaj güncellenmiştir...

djmuka

Aktif Üye
acil yardım

bulsat com gitti yeni yazılım varmı teşekkürler

hallederiz

Aktif Üye
korax xmini hd trt hd maçlarda açmıyor
yazılım 3,0,14 yüklü k.ey listesinide hem uydudan güncelleme ile güncelleyip denedim..hemde http://hdfullhd.eu/ adresinden update yazan k.ey indirip denedim bu konudaki 1, mesajdaki softcamı denedim ama hiç bir şekilfde maçlarda açmıyoracaba sorun yazılımsal olabilirmi??

ERK@L

Aktif Üye
korax xmini hd trt hd maçlarda açmıyor
yazılım 3,0,14 yüklü k.ey listesinide hem uydudan güncelleme ile güncelleyip denedim..hemde http://hdfullhd.eu/ adresinden update yazan k.ey indirip denedim bu konudaki 1, mesajdaki softcamı denedim ama hiç bir şekilfde maçlarda açmıyoracaba sorun yazılımsal olabilirmi??
tekrar softcamı yükleyin.yine sorun yaşarsanız trt hd.de(tp) bulunan kanalları silip tekrar taratın en son softcamı yükleyin.

hallederiz

Aktif Üye
tekrar softcamı yükleyin.yine sorun yaşarsanız trt hd.de(tp) bulunan kanalları silip tekrar taratın en son softcamı yükleyin.

deneyeyim usta inşallah açar ama bana sanki ke ylerler değilde yazılımla aşakalı gibi geldi çünkü aynı softcamı amstrad 109d minik cihazda denedim onda açtı ama korax ta açmadı ayrıca tp defalarca silip defalarca yeniden tarattım bugün ilk maçta deneyip sonucu olumsuz yada olumlu burada paylaşacağım..yardımlarınız için teşekkürler

hallederiz

Aktif Üye
maalesef yine açmadı
galiba korax ın yazılımında sorun var galiba

djmuka

Aktif Üye
hocam saygılar....
Astra 19.2 Austriasat paketinde 3 adet key satırı oması gerekio
1- 0D0510 00
2- 0D0510 01
3- 0D050C 01 satırları Cryptoworks tabanında sadece 1 ve 2. satırlar mevcud 3. satır olmadığından açamıyorum acaba yeni yazılım mevcudmudur elinizde yardımcı olursanız sevinirm....

djmuka

Aktif Üye
korax x mini hd

Erkol hocam en son attigim mesajdaki key leri sagolun duzeltip gonderdiniz ama yine acmadi austriasat astra paketini acaba korax x mini hd demi sorun var anlayamadim diger hellasat bulsat paketini acio.... Biss leri acio yardimci olursaniz sevinirim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.