gittigidiyor

lg x130 vga çıkışından harici monütüre görüntü vermiyor

yusuf46

Aktif Üye
1.Başka monitor denenedi görüntü yok
2.Ekran kartı sürücüsü yeniden yüklendi görüntü yine yok
3.FN +f7 tuşlarıyla denendi yine görüntü yok
4.Bios güncellendi görüntü yine yok
5.Ekranı algılama uyarı sesi geliyor yinede görüntü vermiyor

Not: 1 hafta öncesi görüntü veriyordu.
lütfen yardım

hotbord_34

Aktif Üye
bende de x 130 var monitörü takıp tanıtıcaksınız bir sefere mahsuh sonra görüntü geliyor hem ekranda oluyor hem tv de görüntü oluyor
pc nin özelliklerinden girib ayar yapmanız gerekiyor

Son düzenleme:

yusuf46

Aktif Üye
işletim sistemi win 7 1 hafta önce otomatik tanıyordu.
ekranı algıladığına dair ileti veriyor.(ana ekran kararıyor) fakat harici ekrana görüntü gelmiyor

hotbord_34

Aktif Üye
ben pc mi xp ye çevirdim bazan algılamıyor ama ben sorun bu şekil çözüyorum orjinal dr ekran kartının lg sitesinde vardır bende win 7de otomatik atnıyordu ama xp de algılamıyor bazen ekran hem pc hemde vga aktif oluyor zaten özelligide bu dur

hotbord_34

Aktif Üye
bende bioos pili yüzüden 2 hafta pc kaldım ama bu lg servisi ist servisi beş para etmez ben biso har dıskine şifre koydum servis aradım 20 dolar üçret istediler ben kendim hallettim işimi rem 2 gb yaptım şimdi cok isiniyor artık ben pc ye 110 tl pil aldım 160 tl pil orjinal pil adım şarj cihazın degiştirdim birde 68tl rem yükseltim şimdi anakart cok isiniyor ve işlemcisi de cok isinıyor artık ben en son 190 tl tablet pc aldım bir daha lg hiç bir ürünü almam bir daha

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

Vip Üye
bende bir zamanlar lg ve samsung n150 arasında kalmıştım ve sonra samsungta karar kılmıştım, hiç pişman olmadım 3yıldır işimi fazlasıyla gördü. şuan casper var w8 herkes kötüler ama ben memnunum uygun bir fiyata aldım, tercih sebeplerimden biri buydu.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
dün müşterimin evinde ayarladım vga kabloyu bağlayınca ekran kararıyor ve tv ye görüntü gelmiyor işletim sistemi w7
bu durumda şöyle yol aldım sizede öneririm
sağ tık ekran çözünürlüğü + görüntü tv yi seç hemen bi aşağıdan bu ekranı genişlet tıkla uygula tamam de görüntü hem monitore hem tv ye gelecek açtığın işlemler sayfalar vesayre tv de çıkması için maus ile pc den tv ye sürükle okeydir.

yusuf46

Aktif Üye
bios yeniden yazılacak usta pc ciye yolladım.makinayı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.