gittigidiyor

Linx ne-1070 yazılım yükleme talimatı

deniz

Aktif Üye
Linx NE1070 yazılım- V.7682- 25/06/20136 en son yazılımı yüklemiştim uslu duramadım
Dosya tipi: rar NE1070_v1.07.5605_16-07-2012--WWW.SATCAFESİ[email protected] bu eski bir yazılımı girdim herşeyi berbat ettim tekrar enson yazılımı yükledim ama budefada fabrika ayarlarına geri dönemiyorun ( 9876 ) geçersiz( 0000) da kabul görmüuor tşşk saygılar

Son düzenleme:

deniz

Aktif Üye
son yazılımı yükledim ancak fabrika ayarlarına hiçbirşekilde dönenedim:)yardımcı olursanız sevinirim emegi geçenlere sonsuz saygı ve teşekkür

Son düzenleme:

CASPER

Aktif Üye

Konuyu iyi okuyun. Ondan sonra Forum içerisinde açılmış olan konulara mesaj yazın.

Yazılım ile ilgili herhangi bir bilgi yoktur.
Burda verilen bu mesaj sadece yükleme talimatı ile ilgili bilgiler verilmiştir.

Kolay gelsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.