gittigidiyor

Linx NE1070 yazılım- V.7682- 25/06/2013

teslaxx

Aktif Üye
admin şifre yanlış kaç kez denedim 9876 degil bi incelermisin konuyu?

ketme

Aktif Üye
teşekkürler,
ben linx ne 1070 yeni aldım...üzerinde en son yazılım yüklü mü geliyor yoksa biz bir yerden bulup yükleyecek miyiz?
ve bu yazılım en son yazılım mı acaba mesaj tarihi 2013 olunca sorma ihtiyacı hissettim.
bu marka güncelleme ve destek konusunda nasıldır bilginiz var mı arkadaşlar...

rezan

Aktif Üye
teşekkürler yeni yazılımı yükledim ama hotbirden şifreli kanalları nasıl izlerim ?

dertli36

Aktif Üye
uydu cihazın ccam destekliyorsa cam satın alıp yükledikten sonra izliyebilirsiniz

be ay

Aktif Üye
V.7682- 25/06/2013 bu yazılımı yükledim(ne-1070) yazılımdan önce de sonra da hiç bir kablosuz aygıtla bağlantı kuramadım wirelles aygıtlar hiç tepki vermiyor menüde wirellesle ilgili herhangi bir ayarda yok multimedya başlığının altında kablosuz veya kablolu ağ seçiminden bahsedilmiş benim cihada böyle bir ayar yok ethernet kablosuyla bağlantıa bir sorun yok faal çalışıyor server,rss,havadurumu acaba yazlımla mı ilgili

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.