gittigidiyor

lütfen yardım edin.

tuncel1905

Aktif Üye
Rowell RVL-16000 Full HD Dijital Receiver cihazını yeni aldım. şu anda aktif olan server tarihi sona erdikten sonra kendim yeniden server yüklemesi yapabilirmiyim yoksa bir uyducu arkadaşamı götürüp 80 tl vermek zorundamı kalacağım . şimdiden teşekkür ederim....

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
80 tl muhtemelen ara satıcılar yani server satıcıları istiyor ama forumda free server araştırıp yükleyebilirsiniz...

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Başlık biraz ilginç olmuş,

Lütfen yardım edin?

Konu server olayı, ortada yardım edilmesini isteyecek bir olay yok,

Kullandığınız server biteceğini söylüyorsunuz, forumda free güncel serverler mevcut, yalnız bu serverların ne kadar gideceği meçhul, ücretli serverlar gibi olmıcağını söyleyebilirim, Bir başka konu ise,çeşit çeşit servere sahip satıcılar vardır, her birinin kalitesi birbirinden farklıdır, daha önce aldığınız 80 liralık serverden memnun iseniz bence devam edin....Yok ben para vermek istemiyorum derseniz, forumlarda güncel serverları takip edeceksiniz,

tuncel1905

Aktif Üye
Başlık biraz ilginç olmuş,

Lütfen yardım edin?

Konu server olayı, ortada yardım edilmesini isteyecek bir olay yok,

Kullandığınız server biteceğini söylüyorsunuz, forumda free güncel serverler mevcut, yalnız bu serverların ne kadar gideceği meçhul, ücretli serverlar gibi olmıcağını söyleyebilirim, Bir başka konu ise,çeşit çeşit servere sahip satıcılar vardır, her birinin kalitesi birbirinden farklıdır, daha önce aldığınız 80 liralık serverden memnun iseniz bence devam edin....Yok ben para vermek istemiyorum derseniz, forumlarda güncel serverları takip edeceksiniz,

formda güncel free server var demişsiniz. bunları ben yükleye bilirmiyim acaba yoksa teknik bir bilgi olması gereklimi.. ilginiz için şimdiden tşekkür ederim.

ERK@L

Aktif Üye
Rowell RVL-16000 Full HD Dijital Receiver cihazını yeni aldım. şu anda aktif olan server tarihi sona erdikten sonra kendim yeniden server yüklemesi yapabilirmiyim yoksa bir uyducu arkadaşamı götürüp 80 tl vermek zorundamı kalacağım . şimdiden teşekkür ederim....

formda güncel free server var demişsiniz. bunları ben yükleye bilirmiyim acaba yoksa teknik bir bilgi olması gereklimi.. ilginiz için şimdiden tşekkür ederim.
içindeki hediye server bitsin yada bitmesin kendin forumda(test serverlar) verilen yada satın aldığın server bilgilerini girebilirsin.cihaza toplam 40 adet server bilgisi girebilirsin.
rowell 16000 bölümünde cihaza server bilgisi girme resimli anlatımı vardır.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.