gittigidiyor

MAFIA III [CODEX] + Deluxe EditionRePack + Torrent Full indir

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
MAFIA III [CODEX] Full Versiyon indir

Mafia 3 Full indir + Torrent

Mafia oyununu hiç oynamadım aslında ama eminim ki harika bir oyun ve bir o kadar da sürükleyici bir bilgisayar oyunu. Dosya içerisinde crack vs hepsi mevcut. Siz sevgili kullanıcılarımız için hem tek link hem part hem de sıkıştırılmış halini link olarak paylaşıyorum. Mafia 3 oyununu oynayanla, oyundan oldukça memnun. Aşırı gerçekçi oluşu ise ayrı bir harika. Bu oyunu oynayabilmeniz için 64 bit bir işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca işlemcinizin 'SSE4, SSE4.1 veya SSE4.2'yi destekliyor olması gerekiyor. CPU programı ile programın 'instructions' kısmından destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. Oyunu oynayabilmeniz için DX11 destekli bir ekran kartınızın da olması gerekiyor. Biraz masraf isteyen bir oyun fakat masrafa değer bir oyuna benziyor açıkçası. Mafia Türkçe yama diye ortalıkta dolanan bir çok dosya var fakat hiç birisi sağlıklı gelmediği için paylaşmadım. Güvenilir bir kaynaktan Türkçe yama sağlar isem sizinle paylaşacağım. MAFIA III [CODEX] olan sürüm 40 gb olup boyutu düşürülmemiş ve tam oyundur, Deluxe EditionRePack ise boyutu 18 gb olup boyutu düşürülmüştür.

Mafia 3 Full Tek Link indir

normal-indir2013.png

Turbobit indir

Uptobox indir

Boyut: 40,61 Gb
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz

Mafia 3 Partlı Full indir

normal-indir2013.png

Turbobit indir

Upterabit indir

Uptobox indir

Boyut: 40,61 Gb

Mafia III Digital Deluxe EditionRePack Full indir (Boyutu Düşürülmüş)

normal-indir2013.png

Turbobit indir

Uptobox indir

Boyut: 18,71 Gb

Mafia 3 CODEX Full Torrent indir

normal-indir2013.png

Upterabit indir

Boyut: 102 Kb

MAFIA III [CODEX] Full Tam indir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.