gittigidiyor

mesaj silinmesi..

Canterbury

Aktif Üye
herkese selam,

mesajlarımın neden silindiği hakkında biri açıklama yapabilir mi acaba?

foruma baktım ama heralde genel bi sorun değil sadece benimkiler gitmiş. kimseden bi şikayet yok. bana gelen bi uyarı da yok.

tşkler...

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba sitede mesajın silinmedi sadece senin dns geç yönlendiği için farkına varmadın senin konu açtığın site eski forum yani bizler yeniyi görüyorduk ama sen eski forumu görüyordun hiç dikkat etmedinmi hocam sen konu açarken birtek üye bile girmedi gelmedi siteye sadece sen vardın ...

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bende iki bağlantı var diğer bağlantım hala yeniye yönlenmemiş eskide duruyor buyrun konularınız ekdeki resimde işin enteresan tarafıda şu eski bağlantıdaki siteyi ben sildim bu site nasıl çıkıyor bilmiyorum. :)

Ekli dosyalar

• site.jpg
    site.jpg
    21.7 KB · Görüntüleme: 8

Canterbury

Aktif Üye
alalalala yaw.. hocam valla farketmemişim bende dıyorum bı banlanıyorum bı mesajım sılınıyor noluyozzz..dedım..

tamam o zaman saolasın..

yola devam

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.