gittigidiyor

Mevlüt Erdinç futbolu noktaladı...

e50cf790ea504f30b262a2e23bec090e.jpg

Emekli A Milli oyuncu yaptığı açıklamada; "İyisiyle kötüsüyle yaşadıklarımı, galibiyetleri, şampiyonlukları, güzel hatıraları hiçbir zaman unutmayacağım. Bende emekleri olan kulüplere, hocalarıma, arkadaşlarıma ve aileme çok teşekkür ediyorum. Beni ben yapan futbol kariyerimi noktalamış bulunuyorum." dedi.

Mevlüt Erdinç, son olarak Fransa 4. Lig takımı Racing Besançon'a transfer olmuştu.

A Milli Takım'da 35 maça çıkan forvet 8 gol kaydetti.

Kulüp kariyerinde PSG, Saint-Etienne, Hannover gibi takımlar olan Erdinç, Türkiye'de ise; Başakşehir, Antalyaspor, Fenerbahçe, Karagümrük, Kocaelispor ve Ümraniyespor gibi kulüplerde forma giydi.

Toplam 491 maçı bulunan Mevlüt Erdinç, bu maçlarda 132 gol ve 39 asist yapt

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.