gittigidiyor

Microsoft'tan İlginç Güncelleme Tavsiyesi...En az 8 saat İnternet bağlantısı....

Teknoloji devi Windows işletim sistemindeki güncellemelerle ilgili hatalardan nasıl sıkıldıysa bir güncelleme rehberi yayınladı. Ayrıca Windows bilgisayarlarda güncellemelerin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için 8 saat internete bağlı kalması gerektiği dikkatleri çekti.​

Teknoloji devi Windows işletim sistemindeki güncellemelerle ilgili hatalardan nasıl sıkıldıysa bir güncelleme rehberi yayınladı. Ayrıca Windows bilgisayarlarda güncellemelerin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için 8 saat internete bağlı kalması gerektiği dikkatleri çekti.

İşletim sistemi güncellemelerinin Windows Update aracılığıyla otomatik olarak yüklenmesi için gerekli olan standart prosedürden bahsediyoruz. Şirket, bilgisayarların Windows Update hizmetine bağlı olduğu süreyi özel bir parametre üzerinden takip ediyor.​

İşletim sistemi güncellemelerinin Windows Update aracılığıyla otomatik olarak yüklenmesi için gerekli olan standart prosedürden bahsediyoruz. Şirket, bilgisayarların Windows Update hizmetine bağlı olduğu süreyi özel bir parametre üzerinden takip ediyor.

Microsoft'ta Windows Update program yöneticisi olarak göre yapan David Guyer, Windows cihazların güncellemeleri başarıyla indirmek ve yüklemek için en az 8 saatlik çevrimiçi çalışmaya ihtiyaç duyduğunu söyledi. Guyer konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı:​

Microsoft'ta Windows Update program yöneticisi olarak göre yapan David Guyer, Windows cihazların güncellemeleri başarıyla indirmek ve yüklemek için en az 8 saatlik çevrimiçi çalışmaya ihtiyaç duyduğunu söyledi. Guyer konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

'Araştırdığımız en önemli şeylerden biri, kalite ve özellik güncellemelerini başarılı bir şekilde yüklenebilmesi için bir cihazın ne kadar süre açık ve Windows Update'e bağlı olması gerektiğiydi. Bu bağlantı süresini karşılamayan cihazların başarılı bir şekilde güncelleme yapma olasılığının düşük olduğunu tespit ettik.'

Microsoft anlaşılan internetimizi de yönetmeyi,kullandırtmayı kafasına koymuş....İşletim sistemi almaya mecbur bırakıldık yetmedi...Valla Linux kullanıyorum çok da rahatım....

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.