gittigidiyor

Moonstar DSR 9900b Hd

aozaslan

Aktif Üye
Moonstar dsr 9900 hd mini uydu cihazı aldım.televizyona bağladım.görüntü kalitesi fena değil ama.bu cihaza USB den kanal listesi atılabiliyormuş.hazır kanal listesini nereden bulabilirim.birde bu cihaza biss yazılımı atılabilirmi yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ürünü inceledim hocam bizim herz 55000 ile aynıya benziyor 9565 yaptığınızda emu devreye girmesi lazım

herz kanal listesini kullanabilirsiniz menü aynı ise eğer

bu cihazın aynısını mersat adındada piyasaya sürmüşlerdi

cihazın kumanda resmi ve giriş bilgisi için tıkla

aozaslan

Aktif Üye
ürünü inceledim hocam bizim herz 55000 ile aynıya benziyor 9565 yaptığınızda emu devreye girmesi lazım

herz kanal listesini kullanabilirsiniz menü aynı ise eğer

bu cihazın aynısını mersat adındada piyasaya sürmüşlerdi

cihazın kumanda resmi ve giriş bilgisi için tıkla
cevabın için teşekkür ederim.arkadaşım.dediğin gibi ithalatçı firmayı aradım.biss desteği olduğu ve kodunun 9565 olduğunu söyledi.

venomviper

Aktif Üye
Selamun Aleykum. Ustadlar Bende de MoonStar DSR 9900 BEST HD Uydu alıcısı var kumandasını ve kumanda gözünü kaybettim. Kumanda ile gözünün Kendisini veya Uyumlusunu nasıl temin edebilirim acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sonuçta milli servet çöpe atıp yenisini almak istemedim. Hayırlı işler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.