gittigidiyor

Moonstar yazılım yükleme

enesfeyza

Aktif Üye
yeni güncel yazılım yüklemek istiyorum kendi yazılımı çok kötüsmilies37

draculu45

Elektronik Teknisyeni
bu cihaz hangi seri yazarsan bakarsın bildiğimiz yazılımlardan yardımcı oluruz

enesfeyza

Aktif Üye
menü kullanımı çok kötü aynı anda birden fazla kanal silemiyorsun hepsini tek tek elli tane tuşa basarak siliniyor menü kullanımı kolay olan versiyon yükleyebilirmiyiz diye araştırıyorum

aynı menüyü işletim sistemini yüklemek biraz anlamsız gibi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
firma yazılım verdide bizmi aktarmadık hocam çok sitemkarsınız kim dedi moonstar al diye hiç bilmiyosan git kamosonic 1512 al 5 farklı yazılım alıyor istediğini yükle kullan

enesfeyza

Aktif Üye
digimy sitem etmedim yanlış anlaşıldı isem özürdilerim işte mağaza bunu önerdi menü kullanımına bakmadan aldım hd felan dedi iyi dedi felan aldım bilsem bele bişe olacak yakın gitmem

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
hata yapmışsın üstadım piyasa ürünlerini bu şekilde almadan araştırma yapmanız gerekiyor aslında ama sağlık olsun napalım

venomviper

Aktif Üye
Selamun Aleykum. Ustadlar Bende de MoonStar DSR 9900 BEST HD Uydu alıcısı var kumandasını ve kumanda gözünü kaybettim. Kumanda ile gözünün Kendisini veya Uyumlusunu nasıl temin edebilirim acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sonuçta milli servet çöpe atıp yenisini almak istemedim. Hayırlı işler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.