gittigidiyor

Nagihan Karadere kansere yakalandı

Nagihan Karadere kuşkusuz Survivor'un en güçlü kadın yarışmacılarından bir tanesi. Yarışma boyunca birçok zorlu parkurda rakiplerini tek tek yenmeyi de başardı.​

Nagihan Karadere kuşkusuz Survivor'un en güçlü kadın yarışmacılarından bir tanesi. Yarışma boyunca birçok zorlu parkurda rakiplerini tek tek yenmeyi de başardı.

Haliyle de böylesine başarılı bir yarışmacının da şampiyon olmasını beklendi fakat Nagihan başarılı olmasına rağmen yarışmada birinci olamadı. Bu nedenle de hem Survivor'a hem de Acun Ilıcalı'ya sitemliydi.​

Haliyle de böylesine başarılı bir yarışmacının da şampiyon olmasını beklendi fakat Nagihan başarılı olmasına rağmen yarışmada birinci olamadı. Bu nedenle de hem Survivor'a hem de Acun Ilıcalı'ya sitemliydi.

Nagihan da yarışmanın ardından bazen Acun Ilıcalı'yı kızdıracak açıklamalar yapıyordu. Geçtiğimiz günlerde de "Survivor sahte bir ortam, herkes menfaat herkes çıkar derdinde. Arkadaşlıklar yalan." demişti. Kimsenin Survivor'a gitmemesi gerektiğine dair açıklamalarda bulunmuştu.​

Nagihan da yarışmanın ardından bazen Acun Ilıcalı'yı kızdıracak açıklamalar yapıyordu. Geçtiğimiz günlerde de Survivor sahte bir ortam, herkes menfaat herkes çıkar derdinde. Arkadaşlıklar yalan. demişti. Kimsenin Survivor'a gitmemesi gerektiğine dair açıklamalarda bulunmuştu.

Survivor 2023'ün başlamasının ardından da dün Ilıcalı, Survivor Panorama yayına katıldı ve Nagihan'la ilgili tepki çeken bir yorum yaptı.​

Survivor 2023'ün başlamasının ardından da dün Ilıcalı, Survivor Panorama yayına katıldı ve Nagihan'la ilgili tepki çeken bir yorum yaptı.

Ilıcalı, "Nagihan Hanım sağ olsun çok bozuldu işte Survivor'da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben onu çözemedim. Gerçekten öyle. Hani Nagihan'a baktığım zaman benim çok sevdiğim bir insan, görüştüğüm de bir insan."​

Ilıcalı, Nagihan Hanım sağ olsun çok bozuldu işte Survivor'da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben onu çözemedim. Gerçekten öyle. Hani Nagihan'a baktığım zaman benim çok sevdiğim bir insan, görüştüğüm de bir insan.

"Nagihan'ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı mesela? Çok iyi koşuyor, ne güzel ya. Öyle bir yarışma değil ki. Yarışma koşu üzerine değil. Biz Nagihan'a şunu demedik 'Nagihan gel 400 metre koşacaksın engelli, birinci olursan şampiyon olacaksın' demedik. Yarışma bu değil, yarışma seyirciyle bütünleşiyor." dedi.​

Nagihan'ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı mesela? Çok iyi koşuyor, ne güzel ya. Öyle bir yarışma değil ki. Yarışma koşu üzerine değil. Biz Nagihan'a şunu demedik 'Nagihan gel 400 metre koşacaksın engelli, birinci olursan şampiyon olacaksın' demedik. Yarışma bu değil, yarışma seyirciyle bütünleşiyor. dedi.

Bu sözlerin ardından da Nagihan, Twitter'da yaptığı paylaşımla programa bağlanmak istediğini fakat meşgul çaldığını söyledi.​

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.