gittigidiyor

Newnigma2 DM8000-Alpha-Unstable Backup By AYBERK 04.07.2012

ERK@L

Aktif Üye
Newnigma2 DM8000-Alpha-Unstable
Backup By AYBERK
04.07.2012

Kendime Hazırladığım backupı Sizlerle Paylaşmak İstedim.
04.07.2012 Tarihi İtibariyle Tüm Driversler Güncellenmiştir.
CCcam 2.3.0 Kurulu ve Mükemmel hızlı çalışmaktadır.
Tüm Stabilite Ayarları Yapılmıştır.
Kanal Listesi Günceldir.TRT HD ve TRT1 HD frekasnlarına kadar Güncellenmiştir.( 16 Uyduluk Liste )
Açılış Logoları Siyah Bootlogosu ile Değiştirilmiştir.
Skins Orjinal Imagenin Default Skinsi Seçilmiştir.
CCcam Info Plugini Yüklüdür.
İnce ve Hassas Ayarlarla Görüntü kalitesi,Stabilite Maximum Düzeydedir.
Ham Imagedir,Eklenti vs Yok.Addons Panel çalışıyor,İsteyen İstediğini Yükleyebilir. Stabilite İsteyenler İçin İdealdir.

İNDİR:
PHP:
https://rapidshare.com/#!download|572p11|606915186|NewNigma2-DM8000-Backup-ByAYBERK-04.07.2012.rar|87461|0|0

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
open atv 5.1(GStreamer 1.70) (2015-12-29) backup Dreambox 8000

en son guncel eklentiler yuklenmistir ve hepsini tek tek denedim sorunsuz calisiyor

Albatros (Glturk+canlitv turk kanallari ve bir cok ulkeden iptv+spor+film )
Highlive (bir cok maci burdan izliyebilirsiniz ) LIVESTREAMS+HIGHLIGHTS
Cccinfo
Fancontrol
Turkvod
Seyirturk
nStreamVod
Orhantv
MuratTV V4
Tsmedia
MediaPortal
Iptv player (90.07.14.00)
Iptvlist Updater
Tspanel
SatVenus Panel
linuxsatSupportAddons
SoftCam Info panel
LiveFootBall
Japhar 750+ IPTV Channels FREE Turkiyeden bir kac kanal dahil cok ulkeden IPTV kanallari (THANKS JAPHAR)

Cccam 2.3.0 yuklu istiyen sofcam-linuxsatSupportAddons veya TsPanel addons dan baskasini indirebilir
arayuz (skin) olarak ta vali hd nano yuklu burdada istiyen hangi skin yuklemek isterse onu yuklesin
zevk isi istediginiz skin arayuz yukledikten sonra cihazi restart yapin sonra kurulum-usage§Gui-skin setup dan degistirebilirsiniz
Filimlerde eger altyazi cikmiyorsa (ulke den ulkeye degisiyor) kurulum-audio-otomatik dil secimi gidin burda
1.ses dili secimi hangi ulke ve dil ona getir
1.altyazi dil secimi hangi ulke ve dil ona getir
EPG 1.dil secimi hangi ulke ve dil ona getir
acilis resmi boot logo degistirmek istiyorsaniz org indirin
usr/share gönder cihazi yeniden calistirin
backupta 12 uydu yuklu (27 aralik tarihli vhannibal ) settingi yukledim.
sadece w3 digiturk ve turksat kanallarini duzenledim favori yaptim (turksat avrupadan kanal arama )
istemediginiz uydulari dreamnoxedit veya benzeri prog. ile silebilir veya kendi setting,nizi yukliyebilirsiniz
THOR 0.8W
ASTRA 4.8E
EUTELSAT 7.0E
EUTELSAT 9.0E
EUTELSAT 10.0E
HOTBIRD 13.0E
EUTELSAT 16.0E
ASTRA 19.0E
ASTRA 23.5E
BADR 26.0E
ASTRA 28.2E
TURKSAT 42.0E

NOT: bu backup ve paylastiklarim TEST amaclidir yuklemede dogacak sorunlar yukleyice aittir
BU BACKUP ORGINAL CIHAZLAR ICINDIR KLON CIHAZI OLAN KESINLIKLE YUKLEMESIN
Bir cok image denedim IPTV yi cok hizli ve sorunsuz calistiran bana göre open atv 5.1(GStreamer 1.70)
Eklentilerin (plugin) hepsi guncel en son cikan versiyonlardir
Eklentileri tek tek denedim sorunsuz calisiyor butun eklentilerde(plugin) emegi gecenlere tesekkur ediyorum
istemediginiz eklenti pluginleri burdan silebilirsiniz sildikten sonra cihazi yeniden calistirin
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393.
28gQm0.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x720.
m1P8lV.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x393.
O7qddQ.jpg
wol_error.gif
knkYAA.jpg
wol_error.gif
L1ao2j.jpg
wol_error.gif
orgzAm.jpg
wol_error.gif
4bgRgL.jpg
wol_error.gif
qPY2lR.jpg
wol_error.gif

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.