gittigidiyor

Next 18500 HD Acces poınt modeminizin cihaza bağlayıp wireless olarak kullanmak

[email protected]

Aktif Üye
Katılım
14 May 2011
Mesajlar
3,135
Tepkime puanı
53
Puanları
0
Konum
yatacak yeri bile yok
Next 18500 HD Acces poınt modeminizin cihaza bağlayıp wireless olarak kullanmak

[HIDE]
--ELİNİZDE acces poınt varsa usb wireless almanıza gerek kalmadan cihazınızın eternet girişinden kablosuz bağlanabilirsiniz.yapmanız gereken acces poıntın ayarlarına girip Client modda alıp çıkan menüde kullandığınız kablosuz ağı seçin. eternet kablonuzun bir ucunu acces poıntın eternet kısmına diğer ucunuda cihazınızında eternet kısmına takıp kullanabilirsiniz.


mutlaka kablosuz modeminiz ile acces poıntın ağ şifreleri ve şifreleme sistemi (wep-wpa-wpa2) hangi şifreleme sistemini seçmiyseniz 2.SİDE aynı olmalıdır yoksa bağlanamassınız..--acces poınt ile eternet girişli farklı model receiverlara bu şekilde kablosuz bağlanabilirsiniz.
[/HIDE]
EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM


FORUMA KATKIDA BULUNMAK İSTEYENLER GÜNDE BİR KEZ GİTTİGİDİTOR REKLAMINA TIKLAMANIZ YETERLİDİR
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst