gittigidiyor

Next 2000 super hd dönüşüm yazılımları 2015

memoli1478

Yönetici
Administrator
cihaz 20 tane modele dönüşümünü sağladım bu cihaz çok değerli bir cihaz haline döndü dönüşüm yazılımlarından bir kısmının desteği hala devam etmektedir bu yazılım benden hediyedir iyi kullanımlar

NEXT_YE-2000_SUPER_HDTV dönüşüm skygate İndir NEXT 2000 SUPER HDTV Sky Gate rar

skygate den next hd geri dönüşüm İndir Sky Gate next rar

memoli1478

Yönetici
Administrator
w3 yazılımı yaptım ama softcam denemek lazım işte ona zaman lazım kullanıcı ben softcamları denerim derse ben yazılımları eklerim

hamza1977

Aktif Üye
Benimde motorun bozuk sibetis verilen ayın 2 de su an için deneme imkanim yok ayin

superuydu01

Aktif Üye
cihaz 20 tane modele dönüşümünü sağladım bu cihaz çok değerli bir cihaz haline döndü dönüşüm yazılımlarından bir kısmının desteği hala devam etmektedir bu yazılım benden hediyedir iyi kullanımlar

NEXT_YE-2000_SUPER_HDTV dönüşüm skygate İndir NEXT 2000 SUPER HDTV Sky Gate rar

skygate den next hd geri dönüşüm İndir Sky Gate next rar

ustad ellerıne saglık pekı ne gibi özelıkler var dönüşümde youtube v.s

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.