gittigidiyor

next 5000 fta+plus twin protokol yazılımı-04-05-2013

tarkan1444

Vip Üye
Arkadaşlar bu yazılımı yüklediğinizde türksat bu gün itibari ile güncel kanal yüklü ve sıralı + twin protokol seçeneği ekli olarak gelecek

not:bu yazılımlar tamamen özel olup satcafesi üyelerine yapılmıştır
başka forumlarda paylaşabilirsiniz yanlız tek bir forumda paylaşılmasını istemiyorum
UYDUKURDUNDA KESİNLİKLE PAYLAŞILMASIN

Ekli dosyalar

• next 5000 fta+ plus twin protokol.bin.zip
    299 KB · Görüntüleme: 14

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılımı senmi yaptın tarkan bu yazılım forumlarda yok başka bir cihazın yazılımına benziyor boot loder nextin ellerine sağlık

memoli1478

Yönetici
Administrator
eline sağlık yazılım editlemede iyi gidiyorsun boot loderi örendin artık
farklı ali işlemcili yazılımlarıda dönüştürebilirsin artık metodlar videoda verildiği gibi aynıdır

muslum baba

Aktif Üye
bu yazılımı next 5000 yüklediğimizde mikrobox 3 dönüşüyor hangi cıyaz destekliyor uydudan paylaşımmı yapıyor y6 gibi biraz açık anlatırsan dostum tarık.....

memoli1478

Yönetici
Administrator
Arkadaşlar bu yazılımı yüklediğinizde türksat bu gün itibari ile güncel kanal yüklü ve sıralı + twin protokol seçeneği ekli olarak gelecek

arkadaşlar kendi yaptığımız yazılımları her forumda paylaşın 1 forum dışında dikkat uydukurduna özel yazılımları paylaşmayın bu forum üyelerine yapılmakttadır satcafesi uyelerine özeldir herkese teşekkürler

tarkan1444

Vip Üye
bu yazılımı next 5000 yüklediğimizde mikrobox 3 dönüşüyor hangi cıyaz destekliyor uydudan paylaşımmı yapıyor y6 gibi biraz açık anlatırsan dostum tarık.....
evet arkadaşım ama microbox 3 şu anda data yok olursa dongle olarakta kullanılır ama bu yazılım fta yazılımı y6 gibi aparatları kullanabilmek için

mulali61

Aktif Üye
bu yazilimi next usb li cihaza yuklesek olurmu ,,,,bu konuyu memeoli ustayla neredeyse 1 yil once konusmusduk cozum bulamatik o zaman ,,,,kisaca ye2000 cx sper plus a uyarmi deneyelimmi......ilgili arkadaslar lutfen cevap yazsin ,,,,,,,,,,kolay gelsin

mulali61

Aktif Üye
mraba MEMOLI USTA bu arada gene gorusduk sukur ,,,,desene ustam bizim cihaza gene cozum yok.....anlamatigim cx sper pluslara neden bole bir yazilim yapilmiyor menude dongle paylasimi icin yazilar fakat calismiyor.....bu kadar zormu bu cihaza bu yazilimi uydurmak ......ya dongle olsun yada dongleye uyumlu olsun farketmez ...sirf dongle icin cihaz aldim ama kullanamiyorum .......ilk onceleri herkese tavsiye ediyordum next marka cihazlari fakat simdi sogudum bu markadan ....dongle icin arge calismalari yapiliyor demisdin memoli usta 1 yil oldu tik nasil calismaysa bu ,,,,bu konuda bir bilgiye sahipseniz cevapinizi bekliyorum .....herkese kolay gelsin ....................

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.