gittigidiyor

next amigo 18.05.2015 yazılımı

cafi

Aktif Üye
yazılım notları

Yazılımı yükledim imzamdaki 19.12.2014 yazılımına ait Kanal listesini yükledim Kanal listesini yükledi ok leyince Kanal yok yazdı uydu menüsün de bazıları yyyyyyyyyyyyyyyyy olmuş fabrika ayarlarına döndüm düzeldi kanaları tekrar yükledim yutube düzeltilmiş ıptv sanki biraz daha iyi olmuş IKS çok hızlı olmuş serverin bitiş tarihi 19.12.2014 yazılımında iki nisan 2017 idi bundada aynı forum kuraları gereği yazmıyorum 19.12.2014 yazılımında açılan bazı kanallar açılmıyor izlenimlerim şimdilik bu kadar

----------------------------------------------------
film izle aktif hava , durumununu kapsayan iller ankara İstanbul izmir adana Balıkesir Bingöl bolu bursa Çanakkale Diyarbakır edirne elazığ Erzincan Erzurum Gaziantep Isparta kars Kırşehir konya Kütahya Kahramanmaraş muğla muş Nevşehir sakarya Siirt sivas Trabzon Şanlıurfa uşak van Zonguldak Kırıkkale
yol haritası ankara İstanbul izmir

--------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

redje

Aktif Üye
amigo için güncel kanal listesi bulmak zor umarım yeni listedir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.