gittigidiyor

next amigo plus geant dönüşüm golden ok yazılımı 2018

supermax

Aktif Üye
next amigo plus geant dönüşüm golden ok yazılımı 2018
golden iptv bölümü 4 yıl aktif olacaktır bağlanmazsa 8 tane 8 yazın aktif edin
h.olsun

G9Woy3.jpg

Ekli dosyalar

• Next amigo plus dönüşüm geant 250 golden iptv ok.rar
    6.4 MB · Görüntüleme: 42

sevenn

Aktif Üye
ustam yukledim kumanda calismiyor simdik geri baska yazilima nasil doneris kumanda yine aktif olsun burda sundugun geri donus yazili usb yukledim usb cihaza taktim ceyrandan cikik halde ceyrana taktim yukleme otomatik baslamiyor baska bi caresi varmi

sevenn

Aktif Üye
olmuyor usta o kumanda calismadi denedim geri denus otomatik yukleme varmi varsa geri doneyim amigoyu kurtaralim calisin tsk cevabin icin

memoli1478

Yönetici
Administrator
az bekle ekliyorum yazılımı

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılımı rardan çıkart dosyayı usbye at sonra usbyi cihaza tak
cihazı fişe tak yükleme başlayacak yükleme bittimi düzelecektir

not: ilk sayfadaki yazılımlar onlineden güncelleyipte geriye dönemeyenler için yapılmıştır

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.