gittigidiyor

Next İptv kanal listesi & usb ile yükleme resimli anlatım.

ERK@L

Aktif Üye
Next İptv kanal listesi & usb ile yükleme resimli anlatım
alıntıdır...
kanal listesini yükleyen arkadaşlar listede +18 kanallar mevcut dikkat!...
Arkadaşlar yeni gelen yazılımla cihazlarımıza kazandırılan iptv uygulamasına, usb ile kanal yüklemeyi resimli olarak anlatmaya çalıştım, umarım sizlere yardımcı olur.

Not:ekte iptv txt (hazır kanal dosyası) mevcuttur, dilerseniz iptv adreslerinizi dosyaya ilave edebilirsiniz.

Menü + Eğlence + iptv menüsüne geliyoruz,

hgkzs.jpg

İptv menüsüne girdikten sonra kanal eklemek için kumandamızda bulunan yeşil tuş'a basıyoruz.

Açılan pencerede karşımıza iki seçenek çıkacak. ( "Manuel" ve "USB" )

hgl20.jpg

Usb belleğimizdeki "iptv txt" (iptv kanal listesi) dosyasını yüklemek için "usb" seçeneğini seçin.

hgl86.jpg

Usb seçeneğini seçince, "iptv txt" dosyamızda yüklü olan kanal sayısını ve kanalların yüklendiğini belirten bir pencere açılır.

Evet deyip bu pencereyi kapatıyoruz.

hglhu.jpg

İptv menüsüne dosyamızdaki kanallar yüklendi.

hgln6.jpg

Kanal listemizden izlemek istediğimiz kanalın üzerine gelip "ok" tuşuna basıyoruz, kanalda yayın var ise bir süre sonra görüntü ve ses ekranımıza geliyor.

hglsv.jpg

hglxu.jpg

Seçilen kanalı tam ekran yapmak için kumandamızdan kırmızı tuş'a basarak tam ekrnda izleyebiliriz.​

Ekli dosyalar

• IPTV.txt
    1.9 KB · Görüntüleme: 121

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.