gittigidiyor

Next Machina 3D Dönüşüm Octagon usb mod 2021

msonmez16

Aktif Üye
Emeğine sağlık Üstat.
Yukarıdaki cihaza yazılım atan varmı gırı ve siyah kasa yazılımı ortak yazılımıdır ben siyah kasaya attım cihaz ayararlarında eski yazılım gözüküyor süper serilerinin yazılım versiyon numaraları bile değişik bu konuda memoli hocamın cevabını bekleyecek...

uydukurdu35

Aktif Üye
Bende Resimdekinin Aynısı Çift Tuner Modeli Var Evet Yazılım Eski Bir Yazılım YouTube Stalker Çalıştıran Bir Dönüşüm Yazılımı Olsa Çok İyi Olurdu Hiç Değilse Cihaz Yeniden Canlanırdı.

halil-04

Aktif Üye
evet ben dönşümü attım siyah kasa çift tüner octagon oldu cccam bölümü 10 adet oldu cccam sanki hızlandı Ustalara teşekkürler

msonmez16

Aktif Üye
halil-04 usta önceki yazılımı rar dan cıkanı atıyorduk ben rar dan cıkanı attım menü değişmedi yazılım eski tarihli 5633 güzüküyor...

halil-04

Aktif Üye
msönmez abi bu dosyayı olduğu gibi atıyosun bu siyah kasa çift tüner uyumlu ben rarlamadım yanlız usb fat 32 formatlı olsun bilgilerine

msonmez16

Aktif Üye
msönmez abi bu dosyayı olduğu gibi atıyosun bu siyah kasa çift tüner uyumlu ben rarlamadım yanlız usb fat 32 formatlı olsun bilgilerine
Halil kardeş USB fat32 ile formatladım yazılımı olduğu gibi attım kumandadan USB yi sevdim yazılım yerine okeyledim USB boş gözüküyor yazılım gözükmeyor...

halil-04

Aktif Üye
MSönmez abi usb yi tak makinaya cihazın arkada on -of dügmesini kapa C+ Tuşuna bas ondan sonra makinanın arkasındaki düğmeyi on durumuna getir makina otamatikman yazılımı yükleyecektir Selamlar

msonmez16

Aktif Üye
halil-4 usta yazılım yüklendi teşekkür ederim YouTube calışıyor Media portalda bazı videolar gitmiş memoli hacam onlarıda halleder bekleyelim bakalım saygılar..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.