gittigidiyor

Next Minix HD Cool 09.07.2014 Yazılımı

9000plus

Aktif Üye
- Türksat Hızlı Kurulum eklendi.
- Uydudan Yazılım Güncelleme düzenlendi.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHDCool_09072014.zip
    4.8 MB · Görüntüleme: 12

yelkenmedikal

Aktif Üye
Bu yazilimi cihaz üstünden kurdum internetten her uzantiyi açan ip TVsimdi sadece m3u 8 aacıyor .lütfen yardim edin

aozaslan

Aktif Üye
iyi geceler arkadaşlar.kaon 9944 mini hd alıcım var.güncel yazılım yok.ilk açılışta jameson yazıyor jameson yazıyor teknik servisie sorduğumda jm2013 yazılımını olduğunu söyledi.jameson 2013 yazılını indiriyorum.abs uzantılı kaon yazılımıyla karşılaştırıyorum.hersey birebir aynı.usb den basla diyorum yüklemeyi bitiriyor sonragecersiz dosya diyor.yine next mini hd alıcılarında dosya uzantıları abs.içindeki yazılımla birebir aynı ama yüklemek istediğimde yükleniyor diyor yükleme bittiğinde geçersiz dosya hatası veriyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.

hotbord_34

Aktif Üye
cihazının modeli neyse onun yazılımı indir yükle yoksa cihazının flaşı zarar görür ve hiç açılmaz

aozaslan

Aktif Üye
indirip denedim.flaşh yazılıyor dedi.bitti kendini kapattı şimdide açılmıyor.flash mı gitti aceba

hotbord_34

Aktif Üye
evet sen orijinal tazim atman gerekli sana en son mesajimda yazdim servise goturmen gerekli dur cihazini forumdan destek veren olur belkide

aozaslan

Aktif Üye
aldığım yere götürdüm servise telefon etti.gönder dedi.hayırlısı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.