gittigidiyor

Next Point V1.09.18642 29.09.2017 Yazılımı

9000plus

Aktif Üye
[h=2]Next Point V1.09.18642 29.09.2017 Yazılımı[/h]- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• Next_Point_V1.09.18642_29092017.zip
    4.3 MB · Görüntüleme: 4

kamilabii

Aktif Üye
sn.şahin kardeşim 22.09.2017 yazılımı uydu alıcımı boot ladı.bana bir yerden USB ile yüklenebilen bir kurtarma yazılımı bulabilirsen sevinirim.iyi günler.

şahin kardeşim senden 22.09.2017 yazılımı ile ilğili yardım rica etmiştim ama cevap yazmadın,şimdide yeni yazılımı veriyorsun,bu yazılımlar next poıntlerde ters tepiyor,lütfen kendi uydunda denemeden siteye koyma lütfen. iyi akşamlar.

9000plus

Aktif Üye
kamil abi ben next istesinden alıyom fabrika yazılm ben yapmıyom

kamilabii

Aktif Üye
kamil abi ben next istesinden alıyom fabrika yazılm ben yapmıyom
sn.şahin kardeşim
bu yazılımlar next sitesinden alıyorum diyorsun,bu siteye konan yazılımlar ne kadar sağlıklı belli değil,bizde onlara ve sizlere güvenerek yüklüyoruz,sorun çıkınca ortada bir kişi bile yok,mach 1 ali arkadaşa mesaj yazıyorum,adam dönüş vermeyi bırak beni adam yerine bile koymuyor,yaptığı çok ayıp.benim esas amacım uydu alıcısı falan değil,insanların hem cihazlarına hemde keselerine zarar veriliyor,amacım bunu önlemek,ilgine teşekkürler,sen bir zahmet ali beyi arayıp bizlere bir kurtarma yazılımı yapıp siteye koysun.iyi günler kardeşim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
sn.şahin kardeşim
bu yazılımlar next sitesinden alıyorum diyorsun,bu siteye konan yazılımlar ne kadar sağlıklı belli değil,bizde onlara ve sizlere güvenerek yüklüyoruz,sorun çıkınca ortada bir kişi bile yok,mach 1 ali arkadaşa mesaj yazıyorum,adam dönüş vermeyi bırak beni adam yerine bile koymuyor,yaptığı çok ayıp.benim esas amacım uydu alıcısı falan değil,insanların hem cihazlarına hemde keselerine zarar veriliyor,amacım bunu önlemek,ilgine teşekkürler,sen bir zahmet ali beyi arayıp bizlere bir kurtarma yazılımı yapıp siteye koysun.iyi günler kardeşim.

bu siteye verilen next yazılımları nextservis bölümünden aktarılıyor bu nedenle bende next servisi olarak buradan alıp yükleme yapıyorum sorun çıkmıyor
mach1 e gelince bizim sitede biara görev aldı sonra bıraktı adam kimseyle artık muhatap olmuyor bende onu kale almıyorum sende alma
yazılım konusunda herzaman yazılım sorumluluğu yükleyen kişiye aittir yani size

9000plus

Aktif Üye
sn.şahin kardeşim

selam kamil abi yaw senin akıl adamın nexttin alcaksan 2000 serinsinden başka alma diğer makinları çöp be abim bende next machina süper var çok güzel next 2000 serisinden başka makina almam çöp makinlar al 4 k yaptı tırt mart yada nisanada 2000 4 k çıkarcaklar next 2000 den şaşma az kendimi toparlim dreambox sa döncem e2 den şaşmam tuzlu ama makina

kamilabii

Aktif Üye
selam kamil abi yaw senin akıl adamın nexttin alcaksan 2000 serinsinden başka alma diğer makinları çöp be abim bende next machina süper var çok güzel next 2000 serisinden başka makina almam çöp makinlar al 4 k yaptı tırt mart yada nisanada 2000 4 k çıkarcaklar next 2000 den şaşma az kendimi toparlim dreambox sa döncem e2 den şaşmam tuzlu ama makina

sn.şahin kardeşim ben bu uyduyu ilk çıktığı gün almıştım.uydu alıcım güzel,mach 1 verdiği ilk yazılımı benim uydu kabul etti,fakat 22.09.2017 olanında sorun yarattı.uydu alıcım boot sonra on yapıyor sonra kanal ismi çıkıyor,sonrada sinyal geliyor,ondan sonra boot a geçiyor,sorun acaba flash tamı,bir fikrin olursa cevap verirsen sevinirim.iyi günler dilerim.

kamilabii

Aktif Üye
bu siteye verilen next yazılımları nextservis bölümünden aktarılıyor bu nedenle bende next servisi olarak buradan alıp yükleme yapıyorum sorun çıkmıyor
mach1 e gelince bizim sitede biara görev aldı sonra bıraktı adam kimseyle artık muhatap olmuyor bende onu kale almıyorum sende alma
yazılım konusunda herzaman yazılım sorumluluğu yükleyen kişiye aittir yani size

sn.kardeşim ilgine teşekkürler,tabiiki sorumluluk yükleyende de,bu yazılımları kim siteye ekliyorsa lütfen ilk önce kendi cihazında denemeli,yoksa siteye koymasın,çünkü next firmasının resmi sitesi yazılımı verince yazılımlarda sorun çıkmıyor.sonuçta üzülen darılan olmuyor,ayrıca bizleri mağdur edenler bu sonuca katlanmalı,bizlerin sorunlarına çözüm bulmaları lazım.iyi günler.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
sn.kardeşim ilgine teşekkürler,tabiiki sorumluluk yükleyende de,bu yazılımları kim siteye ekliyorsa lütfen ilk önce kendi cihazında denemeli,yoksa siteye koymasın,çünkü next firmasının resmi sitesi yazılımı verince yazılımlarda sorun çıkmıyor.sonuçta üzülen darılan olmuyor,ayrıca bizleri mağdur edenler bu sonuca katlanmalı,bizlerin sorunlarına çözüm bulmaları lazım.iyi günler.

cihazına rs232 den ilk yazılımı yükle ardından güncel yazılımı yükle

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.