gittigidiyor

ÖNEMLİ Arçelik Beko Grundig LED TV kanal yüklerken çökme

bekomehmet81

Vip Üye
Arçelik Beko Grundig LED TV kanal yüklerken çökme

arkadaşlar bu led tv lerin kanal listeleri farklı ise liste yüklenirken tv kapanır ve açılmaz tv tekrar açılması için yazılım yüklenmesi lazım

böyle durumda benimle irtibata geçerseniz yardımcı olurum.

bu tür hataları ortadan kaldırmak için kanal listesini yüklemeden önce MENÜ AYARLAR dan tv hanği şasi kontrol edelim uygun kanal listesini yükleyelim

NOT:

Bundan sonra benim tarafımdan hazırlanmış kanal listesini TT,TP,J5,KY ŞASİ leri sorunsuz yükleme yapabileceksiniz böylece TV çökme şansını birazdaha azaltacağız.

adnanbidav

Aktif Üye
kanal yüklerken sadece chanell seti seçerseniz cihazın göçme ihtimali sıfırdır. bilginize..

xxakrep

Aktif Üye
böyle bir durumda tv çökme olursa yapılması gerekenler nelerdir yazılım nasıl yüklenir bu durumda ayrıntılı verebilirmisiniz lütfen bilgi amaçlı her zaman lazım olur

gweg1

Aktif Üye
internetten tt tv files diye kanal listesi yükledim. tv açılıyor ama kablolu kanallar çıkıyor, uyduyu seçiyorum ama kanallar listelenmiyor. menü ayarlarında kaynak ayarları ve fabrika ayarlarına dön gibi özellikler yok oldu. yanlış bir şasi mi yükledim bilmiyorum. beko dahili uydulu B22 LB 5533 kullanıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. TTGRMR.-.-.-.-.V07.000.00 yazılımını p+ tuşuna basarak yüklemeyi denedim olmadı.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.