gittigidiyor

ÖNEMLİ!!! ATLANTA HD-BOX 4011-4590 Seri aralığında Tekrar açılmama sorunu İçin.

AKHİSAR LI

Aktif Üye

ALINTI: atlanta ali
Arkadaşlar Öncelikle sorun yaşayan arkadaşlarımızdan Özür diliyoruz.

*Bahsetmiş olduğum sorun Başlıkda yazdığım gibi sadece Bu seri numarası aralığındadır.Bu konu başlığına sadece bu arkadaşlarımız yazarsa onlara daha kolay yardımcı olabiliriz.

Seri no aralığı : 4011-4590 (cihazınızın alt bölümünde yazıyor)

Sorun: Cihazı kumandadan kapattınız yada fişten söktünüz ,Tekrar taktınız çalışmıyor,tekrar deniyorsunuz çalışmıyor 3-5 deneme derken cihaz açıyor ,Bu süre git gide artmaya başlıyor 2-3 deneme derken cihaz hiç açılmaz duruma gelebiliyor.

Hızlı çözüm için bu arkadaşlarımız bizi arayabilirler ,belli illerdeki servislerimiz ile bağlantı halindeyiz ama servis bulunmayan merkezlerde her hangi bir tamirciye gidilerekte sorun giderilebilir.

Bu durumdaki cihazın garantisi yetkili servis dışındaki mudahalelerde bozulmayacaktır.!!!!!!!

Yapılacak olan modifikasyon..

Ekte resim bulunmaktadır.

Tekrar kullanıcılarımızdan özür diliyoruz .

HDBOX%20MOD.jpg

cemm

Aktif Üye
merhaba
dün atlanta box çift modüllü tuşlu cihazı aldım
eve gidip kurduğumda lg tv de cihazı görmedi ama samsung tv de çalıştı aynı anten ve aynı hdmı kablosu olmasına rağmen
lg de çalışmadı başka kablo ve çıkışlarıda denedim çalışmadı
sizce neden olabilir?

cemm

Aktif Üye
evet hepsinde tek tek denedim
bugünde yuv dan bağladım yine çalışmadı
daha sonra komprnanattan denedim ondada görüntü geldi ses gelmedi
ama ben zateh hdmı dan bağlanmak istiyorum

ERK@L

Aktif Üye
samsung televizyonda çalışıyorsa tüm ayarlı yaptım diyiyorsanız yine lg.de çaışmıyorsa hd kablonuzu değiştirin samsungda çalışması sizi yanıltmasın kaliteli kablo değil ise bazı tv.lerde sorun çıkabiliyor ....

cemm

Aktif Üye
3 farklı hdmı kablo ile 4 hdmı çıkışda ayrı ayrı denedim çalışmadı

ERK@L

Aktif Üye
lg tv.ye başka bir hd çıkışı olan bir cihaz takıp denedinizmi? lg.nin bağlantı girişlerinde sorun olmasın?

cemm

Aktif Üye
lg de daha önceden dsmart hd ile seyrediyordum ayrıca mediaplayer hd çalışıyor ve
az evvel next mini hd taktım o bile çalıştı

ERK@L

Aktif Üye
cihazı samsung tv.nize takın atlantanın menu tv ayarlarına girip hdmı bağlantı kısmını seçip kaydedin.tekrar lg tv.nize takın görüntü gelmesi lazım.

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.