gittigidiyor

önemli konu tiger t800 sds time hakkinda

sela1985

Aktif Üye
Arkadaşlar coktandir uğraşmakta olduğum tiger t800 cihazin suresini uzattim dongle data 30 01 2015 yaptim şuan paylasim aliyor bende tam anlamadim ama nasip olduğunu sonunda oldu en kisa zamanda nasil yaptigimi ve nerden bulduğunu buradan yyazacak yanliz arab sitesinden buldum musade olursa link verecem şuan tikir tikir calisiyor..

yazılım ve remot dosya eklendı loader ile atılacak..

http://s3.dosya.tc/server17/0vK4QH/GN2500byCPU_CORE_noswiswrong.rar.html

http://www.dosya.tc/server23/UevjHU/remotT8004GN2500.rar.html

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
verebilirsin sela inceleyelim

sela1985

Aktif Üye
Bide ben serial ile uğraşmadan direk yazilim attim oldu cunku hatirlarsan change sn olumsuzdu suan cihazda ki sn 00000000 konumunda ama sds time 1 yil uzatildi data calisiyor tabiiki remot u simdi ettim sorun oluştu onu da hallederiz

uyducu p1

Aktif Üye
Bide ben serial ile uğraşmadan direk yazilim attim oldu cunku hatirlarsan change sn olumsuzdu suan cihazda ki sn 00000000 konumunda ama sds time 1 yil uzatildi data calisiyor tabiiki remot u simdi ettim sorun oluştu onu da hallederiz
güzel çalışma üstad eline sağlık....bravo

bobom

Aktif Üye
yok uymaz ts redlinelere ali işlemci zaten t800 ler ayrıca geand t 250o için gsehare 3 yazılım var bi deneyin isterseniz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.