gittigidiyor

OPKG upgrade sorunu

prtrun

Aktif Üye
Telnet opkg upgrade komutunu girdiğimde bu hataları veriyor. OPKG update yaptıgımda sorun yok. Neden olabilir. Cihaz clone DM800 HD SE yüklü imaj open pli 7.0

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Pli imajların hepsini denedim. Diğerlerini denemedim. İlk mesajımda resim silinmiş nedense. Hatalar bunlar.

Do not ile başlayan her cümlenin sonundaki pyton ve lib dosyalarını bulup,ipk olarak TMP ye atıp,teker teker kuracaksın.
Yada tspanel indir kur.Onun içinde bu dosyalar var.Direk indirip sorunu giderebilirsin

prtrun

Aktif Üye
Ts panel addons ta bulamadım. Tek tek ipk dosyası olarak ta bulamadım. Upgrade yapmanın ne tür bir faydası olur acaba. Benim sorunum esasıyla xc plugin turk vode plugin vs.. kullanırken ses ve görüntü senkronizasyonu. Başka imajlarda da Tanberk, ve pover vu sorunlu oluyor.

Son düzenleme:

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ts panel addons ta bulamadım. Tek tek ipk dosyası olarak ta bulamadım. Upgrade yapmanın ne tür bir faydası olur acaba. Benim sorunum esasıyla xc plugin turk vode plugin vs.. kullanırken ses ve görüntü senkronizasyonu. Başka imajlarda da Tanberk, ve pover vu sorunlu oluyor.

Sorunu tam yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım
XC plugin ile izlediğiniz yada buketlere attıgınız ip tv kanallarında görüntü ve ses senkronizasyonu geç yada erkenmi geliyor.Tandberk ve powervu açmıyormu?Biraz daha sorunu açarsanız daha kısa yoldan ve zamandan yardımcı olayım.

prtrun

Aktif Üye
Senkronizasyon sorununda görüntü önce geliyor. Fakat her video da olmuyor. Sunucu kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Tanberk ve povervu da sorun yok. Emu nun en stabil çalıştığı imaj bu imaj. Yada daha iyisini ben bulamadım. Aslında önemli bir sorun yok. Neden bu eksik dosyalar yüklenmiyor onu merak ettim. Yazılım güncelleme menüsünden bu dosyaları tek tek buldum. Fakat yükleme başarısız. İlginiz için teşekkür ederim.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Senkronizasyon sorununda görüntü önce geliyor. Fakat her video da olmuyor. Sunucu kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Tanberk ve povervu da sorun yok. Emu nun en stabil çalıştığı imaj bu imaj. Yada daha iyisini ben bulamadım. Aslında önemli bir sorun yok. Neden bu eksik dosyalar yüklenmiyor onu merak ettim. Yazılım güncelleme menüsünden bu dosyaları tek tek buldum. Fakat yükleme başarısız. İlginiz için teşekkür ederim.

Openpli imajlar bu konuda en iyi eksiksiz imajlardır.Zaten bir çok imaj deneyip hep ses geriden yeda önden gelme sorunu yaşıyorsanız bu kesinlikle sunucu kaynaklıdır.
Alternatif imaj arasanız openvision imajları tavsiye ederim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.