gittigidiyor

Oscam hakkında

ffk318

Aktif Üye
Thcam'de seyrettiğim hiçbir şifreli kanalı oscam'fa iken seyredemiyorum...Sorum şu Oscam ne işe yarıyor
Mesela şu an 16'daji uyduda arnavut paketini,Sırp ve Hırvat paketini thcam'de seyrederken.Oscam hiçbir şeyi açmıyor...Ben mı bir şeyi eksik yapıyorum

baretta29

Aktif Üye
selamlar clıne box efect de test edip oscama cevirip cıhaza atıyorum fakat çalışıp çalışmadıgını anlamıyorum.İks de sorun var galiba .bu konularda biraz bilgi sahibi olmama ragmen .( dreambox kullanıcısıydım) malesef stabil olmadıgını gördüm.Sistemdemi sorun var anlamadım.Cihaz bilgi barda server bilgileri görünmedigi için hangi cline çalışıyor belli degil.Bu konuda bir çalışma olursa benim gibi yuzlerce kullanıcı mutlu olacaktır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.