gittigidiyor

Oscom 11517 ipk

mekanik06

Aktif Üye
https://www.funfiles.cc/?wpdmpro=oscam-v11517-ipk

Cccam lari oscama cevirin ve oscam 11517 dosyasi icinde oscam server icine atin.

Merhaba arkadaşlar,
Aldığım cccam serverdaki arkadaşın satırları bu şekilde yaptım ve şu an izlenmeyen kanllar açılıyor bilginize.
Değerli dostum vermiş olduğu satırı ekledim ve kanallar açıldı. Bir kez daha kendisine çok teşekkür ediyorum kendisinin engin bilgilerinden dolayı. ?????? olan yerlere kendi server bilgilerinizi girersiniz

cccam ve oscam kurulu (şu an oscam çalışıyor)zaten open pli kurarken cam leri kendi içinde kurabiliyorsunuz

[reader]
label=servver01
enable=1
protocol=cccam
device=????????
user=??????
password=?????????
cccversion=2.0.11
group=1
inactivitytimeout=1
reconnecttimeout=30
lb_weight=100
cccmaxhops=10
ccckeepalive=1
cccwantemu=1
disablecrccws_only_for = 098C:000000;09C4:000000

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
dosya forum bünyesine alınmıştır paylaşım için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 11517.zip
    2.8 MB · Görüntüleme: 37

mekanik06

Aktif Üye
Sofcam- feed-universal_4-3-r2 all ipk olarak indirin ve kurulum yapin-

diger bir altarnativ (Cccam yada Oscam olarak izleyin,benim tercigim Oscam daha saglikli.)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.