gittigidiyor

Pandorada ip tv izleme ve kanal listesi

ERK@L

Aktif Üye
Pandorada ip tv izleme ve kanal listesi

alıntıdır
Slm
arkadaslar playstoredende indirebileceginiz bu proglamla http:// mms:// gibi protokollorden yayın yapan adreslerdeki yayınları izleyebilirsiniz programın adını ip tv diye arattınızmı blackmarket olsun playstore olsun indirebilirsiniz programla beraber mx player ve bunun codeclerını 6-7 full kurun ayrıca vplayer programınıda codeclerıyle kurunuz boylece mms protokolude sorunsuz acılacaktır verdıgım dosya içinde kanal lıstesı var orda bazı kanallarda logolarda cıkıyor benım ekleyebıldıklerım bunlar gerısını artık sız gelıstırırsınız .
pandora.m3u adlı dosyayı usb içinde andoroid/data kılasorunun içine kopyalarsanız program otomatık olarak gorur yada sız manuel yerını bulabılırsınız ..

pandora iptv indir

USB
DİSKİMİZİN İCERİGİ BENDE BU

SEKİLDE
..

1 -

İLK
ÖNCE PANDORADAN

ARAÇLARA
GİRİYORSUNUZ ...

2 -

SONRADEPOLAMAAYGITLARINA
GİRİYORSUNUZ ...

3 - BURADAN VARSAYILAN

DEPOLAMAAYGITI
OLARAK

USB
DİSKİMİZİ GÖSTERİYORUZ ..

4 - CİAZIMIZ

YENİDEN
BASLAYACAKTIR ..

5 -

CİHAZIMIZ
ACILINCA

UYGULAMARDAN
BEN ES FİLE EXPOLER İLE

USB
İÇİNİ GÖREBİLİR

DURUMA
GELDIM SİZDE BURDAN

KONTROL
EDEBILIRSINIZ ..

6 - SİMDİDE

UYGULAMALARDAN
YUKARDA VERMİŞ OLDUGUM

DOSYANIN
İÇERİGİNDEKİ İPTV UGULAMASINI ACIYORUZ ..

7 - BURADAN SAG USTTEN SELECT FİLE TIKLAYINIZ VE ACILAN PENCEREDEN SD CARD PANDORA .M3U SECIYORUZ ..

YUKARDAKİ ACIKLAMAYA GÖRE YAPARSANIZ

SORUN
CIKMAZ KISA

YOLDAN
ES FİLE EXPOLERDENDE PANDORA .M3U UZERINE TIKLARSANIZ ORDA SIZDEN ACMAK İÇİN

PROGRAM
SORACAKTIR İPTV

PROGRAMINI
GÖSTERIRSENIZ CODECLERDEDE

SORUN
YOKSA

PROGRAM
CALISACAKTIR ASAGIDA BASKA BİR ARKADAS

FARKLI
Bİ SEYLER ANLATMIS BİZİM KONUMUZ İPTV

PROGRAMI
İLE HEM

KANALLARILOGO
İLE GORMEK VE

MMS
PROTOKOLLERINIDE ACMAK BUNDADA

SORUN
YOK ..

ml1h5.jpg

ml1k0.jpg

ml1p0.jpg

ml1qb.jpg

hurzati

Aktif Üye
abi bu cihazdan almayı düşünüyordum.şu ip tv yükleme işini gördükten sonra vazgeçtim. iptv yi yükletmek için adam bulmam lazım.

ERK@L

Aktif Üye
aslında karmaşık gibi görünsede sırasıyla uyguladığınızda sorunsuz yapabilirsiniz,ber cihaz için öyle alıştıktan sonra kendiniz bile şaşacaksınız
iptv.yi denemedim ama bu cihazlarda cccam stabil çalışmıyor.eğer cihaz alacaksanız size dm800se wifili verelim istediğin eklentiyi yükle...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.