gittigidiyor

putty ile uyduya iptv yükleme işlemi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
enigma2 cihazımıza putty programı ile iptv yükleme işlemini anlatıyorum,
öncelikle bilgisayarımıza putty programı indiriyoruz burada var
programı çalıştırıyoruz alana cihazımızın ip adresini yazıyoruz
telnet işaretleyip bağlan a basıyoruz karşımıza çıkan siyah (cmd) ekranda bizden kullanıcı adı istiyor
genelde root dur ve root yazıp enter e basıyoruz
ardından password ister oda genelde dreambox dur bunuda yazıp entere basıyoruz
en sonunda yüklemek istediğimiz iptv kodu kopyalayıp siyah ekrana sağ tık ile yapıştır diyoruz ve entere basıyoruz 10 sn içinde yüklenmiş oluyor
anlamadığınız yerleri sorun cevaplarız...

canci105

Aktif Üye
kullanici adini ROOT yazip onayladim, ve alt satirda aynen bunu yazdi: root@vusolo4k:-# burada ne yazmam gerekli.. yüklemek istediginiz IP kodu demissiniz, bu neye benziyor, linkler mi yoksa iptv.sh dosyasinin icindeki kodlar mi?

bilmeyenler icin cok eziyet yüklemek, az daha ayrintili yazarsan cok minnettar olurum. Allah razi olsun,
Kadir

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
kullanıcı adı:root
şifre:dreambox

.....
genelde bu şekildedir.Ama bazı imajlarda farklı olabiliyor..
Cihzınızda kullandıgınız imageyi yazın ona göre yardımcı olalım.

canci105

Aktif Üye
kullandigim imaj: Black Hole 3.0.3

aslinda bu islemleri IPTV icin gerekli, bende bulunan iptv.sh icindeki linkleri bir sekilde ortaya cikarmam gerekli yoksa samsung smart tv'de bakamiyorum.. eski linkleri kullanmaya devam ediyorum, fakat sonradan eklenen linkleri ve filmleri seyredemiyorum. tek sorunum bu. :(

simdiden yardimlariniz icin tesekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.