gittigidiyor

redline 2500/2550 güncel yazılım eklenmiştir

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
slm arkadaşlar ts 80 plus 2500 yükledim kullanırken burdan hazır image verilmişti yükledim
cihazım flaaşh to eroroda kaldı çözüm bulamıyorum 4 aydır yatıyor tarifleri denedim oladı
varmı başka çözümü

rom isimli kurtarma yazılımını yükleyin alması gerekiyor almadığı taktirde rs232 den yükleme yapmalısınız

memoli1478

Yönetici
Administrator
Aman rs232 ile yükleme yapma cihaz uçar ben yükleme yaptım hemde orginal yazılımı rs232 ile attım cihaz artık açılmıyor diyer modellerde sorun yok bu sorunu sadece bu modelde yasadim

onur53

Aktif Üye
RedLine TS 2500 Pro için kurtarma yazılımı yok stp sitesinden ne attıysam olmadı ismini rpmnew.bin yapıp atıyorum çoğu yazılımı hiç biri olmuyor cihaz load da kaldı öyle yardım edebilir misiniz ?

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.