gittigidiyor

redline almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir

salman003

Aktif Üye
redline akmak ıstıyorum ama yazılım ve detay destegı alabılırmıyız devamlı olarak tsk

hayırl cumalar arkadaşlar ve hayırlı işler red line uyudu alıcı almak istiyorum hangi modeli tavsiye edersiniz yada yada hangi marka yi almalıyım en kullanışlı olanı şimdiden tsk yardimci olan ve tavsiye eden arkadaslara

space

Aktif Üye
hayırl cumalar arkadaşlar ve hayırlı işler red line uyudu alıcı almak istiyorum hangi modeli tavsiye edersiniz yada yada hangi marka yi almalıyım en kullanışlı olanı şimdiden tsk yardimci olan ve tavsiye eden arkadaslara
starmax x200 3d hd al derim. data lar full yok yok. ne ararsan var..tr den data sıkıntsı yok data w3,w6....

serkan3462

Aktif Üye
redlineye bence hic yanaşma sonra kafanı duvarlara vurursun benim gibi.cünkü o redlinedeki sözde teknik servite calışanlar hic birşey bilmiyolar.iyice düşün derim

aziz1

Aktif Üye
Cevap: redline

serkan3462 hala aynı görüşte misin? Yoksa redline den memnun musun?

mustafa0637

Aktif Üye

s.a arkadaşlar kullana bilene özellikle iptv destekli çihazların hepsi süper elimiz ayagımız dogru durmuyor sürekli yenilik yazılımlar seneyimler istiyoruz bu cihazlar bizlere yetişemiyorlar suç bizdemi reciwerlerdemi???

dertli36

Aktif Üye

redline cihazlar gayet iyi çalışıyor fiyat olarakta uydun dur

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

redline sunplus işlemcili olup desteği sürekli verilmektedir hatta şuan full 3 ay iptv hediye bir yıl server hediye cihaz ise server fiyatına
hiç beğenmessen bir yıl server satınaldım dersin ama 10 numara cihaz sürekli satıyorum
gayet stabil çalışıyor

malik0109

Aktif Üye
redline iyi ayan almak isteyenler olursa yardımcı oluruz ben ve diğer arkadaşlardan yardımcı olurlar fiyatlari çok. iyidir hertürlü yardıma hazırız redline yetkili servisi

21huseyin

Aktif Üye
Redline iyi diyen arkadaşlar TS7500 kullanıyorum hard disk flash bellek takınca filmin ortasında loading hatası veriyor ip tv izlerken loading hatası veriyor daha bir önceki kanala geri gitme tuşu adam gibi çalışmıyor cihazı stand-by konumuna alınca açılması 5 dakika sürüyor yeni yazılımlar hep diğerlerinden sonra veriliyor.Yeni alacak arkadaşlar ilerde benim pişmanlıklarımı yaşamak istemiyorsanız altı çizili bir şekilde kesinlikle uzak durun nokta

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Redline iyi diyen arkadaşlar TS7500 kullanıyorum hard disk flash bellek takınca filmin ortasında loading hatası veriyor ip tv izlerken loading hatası veriyor daha bir önceki kanala geri gitme tuşu adam gibi çalışmıyor cihazı stand-by konumuna alınca açılması 5 dakika sürüyor yeni yazılımlar hep diğerlerinden sonra veriliyor.Yeni alacak arkadaşlar ilerde benim pişmanlıklarımı yaşamak istemiyorsanız altı çizili bir şekilde kesinlikle uzak durun nokta

cihazına tiger yazılımı yükle dene bu hatayı ilkdefa duydum :)
ayrıca ben ucuz modelden bahsediyorum 300,400 tv verdikten sonra redlineyi kimin gözü görür gider next machina 3d super alırım :)

baron06

Aktif Üye
Bende ts 100 var usb girişinde wifi takılı Iptv listesi yüklemek istiyorum wifi çıkarıp usb takiyorum internet olmadığı için Iptv menüsü açılmıyor dolasıyla Iptv listesini atamıyorum böyle bi cihaz :)

dertli36

Aktif Üye
usta galiba arkadaşın cihazı sorunludur onu dile getirmeye çalışmış yoksa genelde redlineyi kötülemek doğru olmaz redlineden iyisi yokmu tabiki var ama onlar ile redline fiyatları arasında uçurumlar var redlinenin verdiği destek ıptv 3 ay 1000 kanal artı 1 yıl free cam bunları hesaplarsanız cihaz bedavaya geliyor saygılar

dertli36

Aktif Üye
Bende ts 100 var usb girişinde wifi takılı Iptv listesi yüklemek istiyorum wifi çıkarıp usb takiyorum internet olmadığı için Iptv menüsü açılmıyor dolasıyla Iptv listesini atamıyorum böyle bi cihaz :)

baron kardeş ts300 yazılımı yükle ıptv 1000 kanal izle dur

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

sen elindeki nimetin var oluşunu bilmiyorsun dostum cihaza usb den ts 300 yada 3000 yazılımı yükle full 3 ay iptv hediye ayrıca wifi çıkar usb tak kumandadan iptv tuşuna bas anında alır kaydek sonra wifini tak bak nasılda çalışıyor bence cihaz iyi siz kullanmayı bilmiyorsunuz :)
saygılarımla kolay gelsin

21huseyin

Aktif Üye
benim cihaz sorunlu değil arkadaşlar sorun redline ın yazılımlarının problemli olması.Zaten digimi Arkadaşımız tiger e dönüştür diyerek bi anlamda redline ın sorunlu olduğunu kabul ediyor.Ayrıca cihazı çok beğenenler aynı fiyatta başka cihaz göndersin takas edelim madem çok iyi cihaz.Goldmaster 1050 alıp bana gönderin redline ı göndereyim size

dertli36

Aktif Üye
benim cihaz sorunlu değil arkadaşlar sorun redline ın yazılımlarının problemli olması.Zaten digimi Arkadaşımız tiger e dönüştür diyerek bi anlamda redline ın sorunlu olduğunu kabul ediyor.Ayrıca cihazı çok beğenenler aynı fiyatta başka cihaz göndersin takas edelim madem çok iyi cihaz.Goldmaster 1050 alıp bana gönderin redline ı göndereyim size

senin cihaz dönüşüm sağlanıyormu

21huseyin

Aktif Üye
Benim cihaz çift tunerli yani dönüşüm yapılabilenlerden ama ben aylarca uğraşıp dönüştüremedim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.