gittigidiyor

Redline G40 Sıfır cihaz yardım!!

erdem6161

Aktif Üye
Redline g40 aldım. 2018 seri yazılım 1.0.18 ve super ayarlarda redshare ccam aktif olmuyor. stabil bir yazılım yada dönüşüm yazılımı olarak önerebileceğin yazılım var mı ?

yaşadığım sorunlar ;
1-YOUTUBEYE GİRDİĞİMDE GÜNCELLENİYOR DİYİP KALIYOR ARAMALARDA VİDEOLARI BULAMIYOR.
2-RİCHTV AÇILMIYOR FAİLED HATASI VERİYOR
3- XSTREAM TVDEKİ ORJİNAL KENDİ ıptv LERİ FAİLED HATASI VERİYOR.
4- OTOMATİK GÜNCELLEME YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA CİHAZ TAMAMEN DONUYOR.
5- USB İLE GÜNCELLEME YAPMAK İÇİN STBSUPPORT SİTESİNDEN İNDİRDİM 1.0.32 VERSİYONU YÜKLEMEYE ÇALIŞTIĞIMDA HATA VERİYOR GÜNCELLEME YAPMIYOR.
6- SUPER AYARLARI AÇTIĞIMDA REDSHARE KISMINI AKTİF ETMİYOR BAĞLANIYOR YAZIP KALIYOR
7-CCAM KISMINDA BİLGİLER BOŞ OLDUĞU İÇİN BAĞLANAMIYOR FAİLED HATASI VERİYOR.
8-RİCHTV Yİ AÇMAK İÇİN OK TUŞUNA BASTIĞIMDA YİNEDE RİCHTV FAİLED HATASI VERİYOR.

NOT: CİHAZI MEMLEKETE GÖNDERECEĞİM AİLEM KULLANACAK HOTBİRD ÇANAK VAR. BELGESEL FALAN İZLEMEK İSTEDİKLERİ İÇİN ALDIM. MEMLEKETTE EVDE İNTERNETTE VAR YOUTUBE FALAN AKTİF KULLANIYORLAR.İPTV DEN BELGESEL FALAN İZLERLER DİYE BU ÜRÜNÜ TERCİH ETTİM.

hocam cihazı stabil hale getirmem için yardımcı olabilir misin şuan sadece tv izlenebiliyor.

desteğinizi bekliyorum ...ettik bi eşeklik , kendime kızıyorum.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.