gittigidiyor

Redline M Serisi xtreamcodes OK.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Arkadaşlar Redline cihazlara xtreamcode bölümüne kullanıcı adı ve şifremizi girerek yaptıgımız ücretli server uygulamamız bazı cihazlarda hata veriyor.Kanallarımız ekranda göründüğü halde Redline cihazlar kanalları açamıyordu.
Bu sorunun çözümünü aşagıda verdiğim şekilde USB nize atıp yükleme yaparsanız sorun çözülecektir.

XTREAM|{http://xxxxxxxxxxxxx/}{xxxxxxx}{xxxxx}

xxxxx yazan yerlere satın aldıgınız server kullanıcı bilgilerini giriniz.
Bu satırı USB ye atın,cihaza takın.
Cihazdan xtreamcodese gelin.
info tusuna basın
ekranda çıkan bilgilerinizi solt altta kayıt et (OK) kutsuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.
İyi Seyirler

elomemo

Aktif Üye
ustam kolay gelsin sen bu işlemi denedinmi
birde metin belge ismi ne olacak cccam.cfg diyor ama onuda kabul etmiyor

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ben kendim bizzat denedim
TXT dosyasının ismi xcode,uzantısı txt olacak.Yani xcode.txt.
Bu dosyanın içine yukarıda örnek verdiğim şekilde satırınızı ekleyeceksiniz ve xtreamcode ye girip,info tusuna basıp yüklemeyi yapacaksınız.
NOT:cccam.cfg dosyası,cccam yüklemeye yarar.Xcode ile bir alakası yoktur.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.