gittigidiyor

Redline M450 Hd Plus

Sessiz Kurt

Aktif Üye
Yazılım atmıştım yazılım kaydedilsinmi diye sordu evet dedim kapandı açıldı ve BOOT yazısında kaldı kurtarma yazılımını bulamadım.Redlineden destek istedim servise göndereceksiniz o cihazların kurtarma yazılımı yok diyor sizler ne dersiniz doğrumudur aksilik cihaz yeni ama hiç bir evrağıda elimde yok

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Yazılım atmıştım yazılım kaydedilsinmi diye sordu evet dedim kapandı açıldı ve BOOT yazısında kaldı kurtarma yazılımını bulamadım.Redlineden destek istedim servise göndereceksiniz o cihazların kurtarma yazılımı yok diyor sizler ne dersiniz doğrumudur aksilik cihaz yeni ama hiç bir evrağıda elimde yok

Redline support sitesinden m440 yazılımını indir.USB ile m440 ın yazılımını atmaya calış.Olmazsa rs232 kablo ile atmayı dene.Bildigim kadarıyla m440 ve m450 aynı yazılım olması lazım.Tam olarak emin olmamakla birlikte öyle oldugu hatırlıyorum.Sonuç itibarıle cihazın zaten off vaziyette.Kaybedecegin bir şey yok.
Firma bu cihaza kurtarma yazılımı yok diyorsa,kendileri nasıl kurtaracak cihazı onu merak ettim.Yine dediğim gibi baska bir seri ile aynı yazılımı kullanıyor,o serinin kurtarma yazılımını atacak.Tahminimde m440 yazılımı ile aynı yazılımı kullanıyor.Denemende fayda var.

Sessiz Kurt

Aktif Üye
Bu modellerde rs232 bağlantısı yok zaten sadece usb var. Normal yazılımları ve diğer serilere bağlı kurtarma yazılımlarını farklı uzantılar kullanarak denedim lakin sonuç alamadım.Burada hatam usb yi cihaza göstermektemi yoksa kullandığım yazılımlardamı bilemedim olmazsa bir servise göstereceğim.

Sessiz Kurt

Aktif Üye
Extradan bu cihazda farklı ip tv yayınları izleyebilirmiyim,izlersemde yeterli performans alabilirmiyim acaba bilgi verirseniz memnun olurum Teşekkürler

Sessiz Kurt

Aktif Üye
Servis olayı çözemedi ekstra uğraşlar çıkartıyor bende sıradan bir servise götürdüm flaşı değiştirdiler Gördüğüm yine ip tv yi açamıyorm youtube menüsü gözüküyor ama veri hatası diyor ve hiç bir sayfayı göstermiyor TGS yazılımı güncel ama yyeterlimi bilmiyorum yeni bir yazılım denesem yine çökermi emin değiilim vesade senaryo yazabiliyorum başka bir şey yok elimden gelen varmı acaba verebileceğin bir destek acaba

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Servis olayı çözemedi ekstra uğraşlar çıkartıyor bende sıradan bir servise götürdüm flaşı değiştirdiler Gördüğüm yine ip tv yi açamıyorm youtube menüsü gözüküyor ama veri hatası diyor ve hiç bir sayfayı göstermiyor TGS yazılımı güncel ama yyeterlimi bilmiyorum yeni bir yazılım denesem yine çökermi emin değiilim vesade senaryo yazabiliyorum başka bir şey yok elimden gelen varmı acaba verebileceğin bir destek acaba

Normal şartlarda bu cihazda iptv var.XCodes varmı bilmiyorum fakat olması lazım.Yalnız lokal iptv olarak izleyebilirsiniz.Yani iptv listenizi txt dosyanısan atın,adını tvlist olarak degiştirin.Usb ye yükleyip cihaza takın.Cihazda iptv bölümünden girip izleyebilirsiniz.Fakat sızınkı neden çalışmmıyor bilemedim.Belkide dediğim işlemleri yapmadınız ondan izleyememişinizdir.Dediğim işlemleri yapıp tekrar deneyin.Takıldıgınız yer olursa yazın,daha acıklayıcı tarif edeyim.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.