gittigidiyor

Redline T ve TS Serileri Data Hakkında

karantina88

Aktif Üye
Arkadaşlar hitech 2.1.03 yazılımı ile w3 den çip degiştirmeden izlenen yazılım artık çalışmıyor. Bazı forumlarda sonic degişim yazılımı ile data w3 de okey diyolar. boşuna yüklemeyin w3 de data yayını yok şuan. 21 derece ve 26 derecede datanın aktif olduğunu söylüyorlar. ts kullanıcılarıda bu başlık altında lütfen yorumlarını paylaşsın.

Ayrıca t serisi için yazılım bulanlar paylaşsın.

halilkan

Aktif Üye
Eutelsat 21B 21,5 data frenkans 10978 V 2170 şu an aktif cipsiz yazılım atın forumda var...

dertli36

Aktif Üye
al dene kardeşim bak çalışıyormu data

w3 data aktif olması lazım
ayrıca redcamda sorunsuz çalışması lazım
dener sonuçları yazarsın

Ekli dosyalar

• t 7500 sonic dönüşüm.rar
    5.2 MB · Görüntüleme: 72

karantina88

Aktif Üye
dün bu sonic yazılımını attım üstad w3 aktif degil

duke33d

Aktif Üye
t7500 sonuc dönuşum yazılım ben yukledim bende w6 birşey açmadı ne yapmam lazım açıyor beli bir süre sonra gidiyor bilenler yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar yukleme pogarmla birlikte veren usta ve arkadaşlar lutfen nasıl yukleceğimide tarif ederlerse çok sevinirim şimdiden yardımcı olan konu yazan herkeste teşekur ederim allah razı olsun tum forum sakinlerinden ve adminlerden modlardan

karantina88

Aktif Üye
sen bu yazılımı yükleyip denedinmi bu data fix yazılımıdır başka yazılım denemiş olmayasın w3 data fix

üstadaynı yazılım ama yinede akşam deneyeceğim bu yazılımıda . başka deneyen arkadaşlar varsa yazsın lütfen. bu arada hitechten döndügünüzde cihaz üzerineki ledler tuhaf bi görünüm alacak korkmayın cihazı yazılım bitip açana kadar kapatmayın.

dertli36

Aktif Üye
üstadaynı yazılım ama yinede akşam deneyeceğim bu yazılımıda . başka deneyen arkadaşlar varsa yazsın lütfen. bu arada hitechten döndügünüzde cihaz üzerineki ledler tuhaf bi görünüm alacak korkmayın cihazı yazılım bitip açana kadar kapatmayın.

yazılımı denemeden burda o yazılımdır denemiştim gibi şeyler paylaşmayın yazılımı denedikten sonra yazın lütfen

dertli36

Aktif Üye
yazılımı deniyen varsa sonuçları belirtsin data çalışmıyorsa yeni yazılım ekliyecem

karantina88

Aktif Üye
üstad sonic halen yüklü sabah w3 data yeşil oluyor açıp 1 dk sonra açmıyor. diger ekleyeceniz yazılımı denemek isterim.

micromaxx52

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
w3 data şuan için sorunsuz calişmkatadır bilginize

duke33d

Aktif Üye
yazılım olarak hangi yazılım yuklu acaba sizlerde

golden horn

Aktif Üye
T 7500 hd lerde ne olacak data, dönüşüm yazılımı, bilenler yazılımı olanlar eklesin lütfen

Son düzenleme:

ridQ2121

Aktif Üye
bende redline ts 7500 var ve youucam kullanm süresi bitmiş ve çipinde kullanma suresi doldu bitii yenisini almadan bi yazılım weya başka bi yolu var mı yardmm !!!

tahir

Aktif Üye
T 7500 hd ler icin data icin bi cözüm yok galiba

bobom

Aktif Üye
t ler w6 uydusundan paylaşım almaktadır süresi bitenler için w3 çalışmıyor şuan

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.