gittigidiyor

redline ts 100 hd için xstrem yazılım varmı

S510

Aktif Üye
merhabae bu cihazdan aldım kendi iptv dosyamı yüklemedim usb ile wifi çıkarınca iptv bölümüne girmiyor

xstrem şifremi girebileceğim yazılım varmı acaba. yada kendi listemi nasıl girerim cihaza

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
merhabae bu cihazdan aldım kendi iptv dosyamı yüklemedim usb ile wifi çıkarınca iptv bölümüne girmiyor

xstrem şifremi girebileceğim yazılım varmı acaba. yada kendi listemi nasıl girerim cihaza

Bir tane usb coklayıcı al.2 li usb coklayıcı 15-20 tl arası bir şey.Birine usb yi,diğerine anteni takacaksın ve kendi listeni atabileceksin.Bende ts100 kullanıyorum ve kendi listemi cihaza kaydetmeden,direkt usb den bu sekilde izliyorum.Ha siz isterseniz cihaza mavi tusla ekleyip izleyebilirsiniz.Ama çoklayıcı almadan yapabilecegini sanmıyorum.
Xtreamcode bölümü malesef yok.

S510

Aktif Üye
enigma2 yazılımda xsrtrem bölümü redline ye özelimi var. enigma2 yazılım kursam elimdeki iptv paneli ekleme imkanı da mı yok dostlar.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
enigma2 yazılımda xsrtrem bölümü redline ye özelimi var. enigma2 yazılım kursam elimdeki iptv paneli ekleme imkanı da mı yok dostlar.

Redlin TS100 memoli ustanın yaptıgı enigma2 yazılımdada xtream bölümü yok.Kendisi server kurup,izleme adresini cihaza eklemiş,direkt bu adresten izleyebiliorduk.Fakat memoli usta artık bu cihazlara destegi kesti ve bu dediğim bölümde suan aktif değil.Ama siz yinede bu yazılımı yükleyip,bedava gshare özellğinden dolayı uydulardaki çoğu şifreli kanalı izleyebilirsiniz.Ama xtream bölümü bu yazılımdada yok.
Yalnız kendi ip tv listenizi tvlist.txt dosyasının içine atıp,listeyide USB ye atıp cihazınıza dediğim şekilde çoklayıcıyla takıp,ister USb den isterseniz,mavi tuşa basıp cihazınıza ekleyip te izleyebilirsiniz.

S510

Aktif Üye
Redlin TS100 memoli ustanın yaptıgı enigma2 yazılımdada xtream bölümü yok.Kendisi server kurup,izleme adresini cihaza eklemiş,direkt bu adresten izleyebiliorduk.Fakat memoli usta artık bu cihazlara destegi kesti ve bu dediğim bölümde suan aktif değil.Ama siz yinede bu yazılımı yükleyip,bedava gshare özellğinden dolayı uydulardaki çoğu şifreli kanalı izleyebilirsiniz.Ama xtream bölümü bu yazılımdada yok.
Yalnız kendi ip tv listenizi tvlist.txt dosyasının içine atıp,listeyide USB ye atıp cihazınıza dediğim şekilde çoklayıcıyla takıp,ister USb den isterseniz,mavi tuşa basıp cihazınıza ekleyip te izleyebilirsiniz.

bilgi için teşekkür ederim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.