gittigidiyor

redline TS 1000 HD iptv listeleri

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
hazır iptv listeleri
tvlist metin belgesini usb belleğe yükleyelim cihaza takıp iptv çalıştıralım

Ekli dosyalar

• Free_IPTV_List_3.rar
    401 bayt · Görüntüleme: 152
  • Free_IPTV_List_5.rar
    239 bayt · Görüntüleme: 111
  • Free_IPTV_List_4.rar
    522 bayt · Görüntüleme: 99
  • FreeIPTVcodes.rar
    571 bayt · Görüntüleme: 148
  • Free_IPTV_List2.rar
    620 bayt · Görüntüleme: 131

garip38

Vip Üye
Selam bu alete ip tve nasıl yuklenir birtürül yapamadım kumandada iptv yazıyor basıyorum rezıve kapanıyor acılıyor olmuyor ne yapmam gerekir yazılım bu v35.35 birde serveyi nere yukluyecez bı acıklma yaparmısınız ressimli en son yazılım hangisi vete bilirmisiniz tskler..

mhatem2

Aktif Üye
Selam bu alete ip tve nasıl yuklenir birtürül yapamadım kumandada iptv yazıyor basıyorum rezıve kapanıyor acılıyor olmuyor ne yapmam gerekir yazılım bu v35.35 birde serveyi nere yukluyecez bı acıklma yaparmısınız ressimli en son yazılım hangisi vete bilirmisiniz tskler..
Tvlist adlı metin dosyasına kopyala,ayarlara gir,oradan süper ayarlar bölümünden iptv girdiğinde kırmızı ile gösterelin kaydet bölümünü tıkla,flash bellekteki tvlist olduğu gibi uydu alıcına aktarılacaktır.Orjinal yazılımın versiyonu 3.6.0.3 güncelleme bölümünden yapabilirsin.Ya da Redline sitesinden indirerek flash bellekle güncelleyebilirsin.Kolay gelsin sevgiler

not.cccam mı.?

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.